Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és még sose volt pasim. Nagyon szomorú vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
mindenkinek volt már kb az ismerőseim közül, még a gonoszaknak meg csúnyáknak is :D Nem mintha én olyan tökéletes lennék persze, csak mondom. mit csinálok rosszul? az a baj hogy mivel magas vagyok a legtöbb pasi alacsonyabb nálam, olyannal meg nem bírnék járni. A magas pasik meg mind a nagymellű szőkehajú bombázókra buknak :( Mégcsak nemis csókolóztam soha
2010. jún. 16. 16:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy hány cm?? én 190 vagyok szivesen járnék veled feltéve ha lány vagy persze komolyan. irj privit
2010. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én 25 éves pasi vagyok, 5 éve nincs csajom, s nemi életem...akkor ki lehet a szomorú???
2010. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

De sajna csak 165 magas vagyok


ja 18:06-os voltam

2010. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Tanácsot kér, nem itt akar ismerkedni, arra ott a társkereső.

Itt nem reklámozunk, de priviben írhatok egypárat tinik részére


...még mindíg 18:06-os

2010. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még eddig barátnőm, pedig lassan már 20 vagyok.
2010. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Látod, látod...?

Ketten vagyunk a 18:37-sel


Nem vagy elkésve.


És megjegyzem, aki itt akar megismerni téged az azt gondolja, kapható vagy arra is...ugyhogy ne, de ez tanács


nyugodtan le lehet pontozni, szépen lementem hasonlókért 89-ről 66%-ra


...továbbra is 18:06-os

2010. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

HEADSHOUT???? azért az angol fail itt is befigyel.heh


inkább headshot nem?

2010. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

fejkiáltás! éljen! xDD


amúgy meg azért nincs pasid, mert nem elégszel meg az "aljanéppel" ;) :DDD na jó, ez túlzás. Szerintem nem kell emiatt szomorkodnod ráérsz még. 20-25 évesen úgyis megtalálod aki kell neked. :)

2010. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen menj babázni
2010. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
Vazz, 15 évesen ne siránkozzál már ilyesmin. Inkább örülj, h. nem vagy ribanc. Lehet, h. szar érzés, h. azt látod, h. dehát neki is van pasija, és milyen jól elvannak. Igen, ez tényleg jó. De attól még ott vannak neked a barátaid. És hidd el, ebben a korban sokkal többet számít az, h. legyen barátod, mint az h. pasid. A pasik majd jönnek-mennek, de a barátaid végig melletted fognak állni.
2010. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!