Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nem akar gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem akar gyereket akkor érdemesebb inkább gyerekes anyukával ismerkednie?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi nem akar gyereket akkor érdemesebb talán egy gyerekes anyukával ismerkedni Mert általában már ezek a nők nem akarnak gyereket hiszen van nekik, illetve nincs felelősség a vállán mert nem a saját gyereke, annak a gyereknek van apukája nem neked kell eltartani és Jogodban áll azt mondani hogy nem tartom el mert nem az én gyerekem.... így már sokkal egyszerűbb az életed mert nincs felelősség a gyerekre vonatkozóan
2018. jún. 14. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Te magadtól vagy ilyen ostoba? :D Inkább h rosszabb lenne :D

Találjon olyat, aki szintén nem akar gyereket, és ezt nem 17 évesen mondja, hanem mondjuk 22+. De amikor egy nő azt mondja, h utálja a gyerekeket, akkor már azért jelzés értékű, hogy tényleg nem fog egy nap ara kelni, h azonnal akar!

Párommal 18 évesen jöttünk össze, és már akkor tudtuk h nem akarunk. Közelítve a 24-hez, egyre biztosabbak vagyunk. Túlságosan szeretünk boldogan, ketten élni :D

2018. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha nekem lenne gyerekem, és a férfi, akit szeretek így állna hozzá, akkor nekem rosszul esne. Jó, nem apapótléknak kellene a férfi, de úgy jönne le, hogy nem szereti a gyerekemet.
2018. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Az új törvényekben mintha azt olvastam volna, hogy neked is be kell szállnod, ha közös háztartásban éltek, de nem vagyok benne biztos. Igazságtalan lenne.

31/f

2018. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdemesebb. Egy gyerek nem egy kolonc,hanem érző lény aki akár tőled is vágyhat szeretetre. Ez a hozzáállás pedig semmi szeretetreméltót nem mutat.
2018. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mivel a gyermektelen nők nagy része sem akar gyereket.
2018. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Neki más eleve van gyereke, tehát eleve sokat kell foglalkozni a gyerekkel. Igen, a gyerek is a csomag része, ugyanúgy az életed része lenne mint a nő
2018. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem lakosság nagy része akar meg családban képzeli el az életet. Nőként nekem is nehéz ez h normális emberrel akarok kapcsolatot de az mind családot akar. Így nem tudunk mit kezdeni egymással. Nekem a gyerek stressz meg szabadság véget jelenti az állandó készenlét. És az ismerőseim körében is azt látom h szenvednek a sok rendetlen gyerektől. Nincs nyugtuk. Megnevelni meg nem akarják. Az sok energia. Meg abban igazuk is van a szülőknek h az akciorajzfilmek is elhulyitik a gyereket. Ezek után nem igazán értem sok ember miért vágyik gyerekre. Max a tudat miatt. Ami öröm van velük az minimális a sok nyaggatas mellett.
2018. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyedul vagy ennyire ostoba taho vagy kulon utana olvastal?
2018. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!