Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más a fontos neki, és más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más a fontos neki, és más nekem. Kinek kéne engedni?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt. Ő 36 éves, én 30. Még mindig ott tartunk, hogy neki az a szórakozás, hogy elmegy a haverokkal hétvégén sörözni, és az esetek többségében részegen jön haza. Van, amikor én is megyek velük, de én nem igényelném ilyen sűrűn. Párom heti szinten menne, ha tehetné. Én szeretnék utazgatni, wellness hétvégézni, kirándulni, strandra menni,stb. Évek óta szeretnék tengerpartra eljutni, ő utálja a vizet, a strandolást. Mindig rimánkodik, hogy nincs pénz, én meg mondom neki, hogy a sörözés árából össze lehetne spórolni kicsit nyaralásra. Erre azt a választ kaptam, hogy nem gondolom,hogy akár egy hónapra is le fog mondani a szórakozásról, azert, hogy elmenjünk nyaralni. Nekem ez nagyon rosszul esik, én már tervezgetném a nyaralást,de mindig letöri a szarvam. Szerintetek kinek van igaza?
2018. jún. 16. 18:26
 1/5 radioheadyendremény ***** válasza:
A kompromisszum lenne a megoldás, amire úgy látszik, ő nem hajlandó.
2018. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek, hagyd ott és keress olyat, akivel passzolnak a dolgok.


Exem totál más volt, mint én, nem is lett hosszú a kapcsolat, kompromisszum ide meg oda.

2018. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Menj mással,barátnőkkel,vagy hagyd el,sörözni a haverokkal fontosabb mint elmenni a párommal nyaralni egyszer, ott halott a kapcsolat..
2018. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
10 evig mi a lopikulanak rohasztod magad ilyen faszi mellett? Gondolom, a szokasos "azt hittem megvaltozik, es meg 5 ev utan is erre vartam anno...".
2018. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Most tényleg ezt tetted a legszebb éveiddel?! :(
2018. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!