Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok le egy ilyen szituációt?

Figyelt kérdés

Egy szálláson vagyunk, mellettem lévé gyereket épp hogy csak ismerem, alszok, bekopog fel 1-kor reszegen, be akar jönni a szobámba, rám mászik, fogdos, be akar feküdni mellém. Próbáltam poénosra venni, meg nem komolyan venni de fogalmam sincs hogy reagáljam le az ilyeneket. Ti mit csinálnátok?

22l


2018. jún. 18. 01:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja az előbb kimentem a fürdőbe, kijött utánam, magához húzott és meg akart csókolni, en meg viccesen arrébb löktem. Ti ki lennétek akadva?
2018. jún. 18. 01:02
 2/10 A kérdező kommentje:
(Mellettem lévő szobában lakik)
2018. jún. 18. 01:02
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Hetero srácként igen, kiakadnék, ha rám mászna egy srác.
2018. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Húzz le egy fél üveg Jack Danielst, tedd szét a lábad azt lesz egy boldog estéd.
2018. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zárd ki.
2018. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ha kacarászol közben akkor azt hiszi hogy tetszik neked a történés.
2018. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én valszeg pofán vágnám mert férfi vagyok.

Egy nőtől ilyen esetben határozott elutasító fellépés várható el! Kiabálással szitkozódással megspékelve, hogy elriaszd a támadót, mert ez az.... Legközelebb mi lesz, jön a haverja is aki közben lefog? Nem lehet az alkoholra fogni a dolgot!

2018. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarom hogy valaki fogdosson vagy rám másszon, akkor olyan határozottan leállítom, hogy utána rámnézni sem mer. Nem játszom az agyam meg lökdösöm poénosan odébb...de nem vagyunk egyformák.
2018. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kidobnám, ha bírnék vele, ha nem, segítséget hívnék. Ha betörőt kapnál rajta, azt is elviccelnéd, nehogy véletlenül udvariatlan légy szegény bűnözővel?
2018. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

KAcarássz csak, majd megdug, mert azt mutatod neki, megteheti.


Ennyi, én hasonló esetben betörtem a férfi orrát. Hiába közöltem vele, hogy szálljon le rólam, ne kövessen és hagyjon, csak azért is jött utánam.


Tanultam önvédelmet, tudok ütni, hát így járt.

2018. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!