Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjak így megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjak így megbízni bárkiben is?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam most itt gyakorin , és NŐK és férfiak is írták, hogy nagyon sokáig a hűség mintaképei voltak stbstb. Aztán jött valaki az életükbe a párjuk mellett, és hűtlenek lettek. A 80%lékuk nem vallotta be a párjának a félrelépést. Így hogy higyjem el majd a páromnak, hogy hűséges? Kitudja meddig lesz az.. 23L
2018. jún. 19. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

NEM kéne a gyk-t olvasgatnod és akkor a probléma meg van oldva.


De már késő, elvetették benned a kétely ékét. Most már bármit is fog csinálni a párod, hazugnak fogod hinni és nem fogsz benne megbízni ezek utána.


H..lye idióta befolyásolható p..csa vagy. Tönkre teszed a saját kapcsolatodat és az életedet is!

2018. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mekkora egy bunkó vagy . Hat ja tényleg nem kéne itt olvasgatni,hisz ilyenekkel van tele mint te.
2018. jún. 19. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Ja és még valami. Ti hoztátok létre a kapcsolatot. Ha elromlik arról mind a ketten tehettek.


Nem való még neked kapcsolat, hisz éretlen vagy még hozzá.

2018. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

A félrelépés nem "csak úgy megtörténik", az döntés kérdése. Mint ahogy a hűség is.

A gyakori, hidd el, nem egy hiteles leképeződése a valóságnak. Aki boldog és egészséges párkapcsolatban él, az NEM fog idejönni rinyálni, jobb dolga is van ennél! Itt többségében frusztrált, kiégett, féltékeny, párját megcsaló fórumozókkal fogsz találkozni, na meg sok a troll is. Továbbá az se kizárt, hogy ezeket a megcsalós kérdéseket mind ugyanaz a 2-3 ember írja ki, de ettől már úgy tűnik, hogy sokan vannak.

Szóval ostobaság lenne megcsalástól félned csak azért, mert ezt olvastad a gyakorin :-)

2018. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jelentettelek te itt nem fogsz idegeneket le hülye p*csázni. :) Normálisan is lehet válaszolni bunkokam
2018. jún. 19. 19:13
 6/9 A kérdező kommentje:
5os köszönöm hogy normális hangnemben képes voltál válaszolni!!!!
2018. jún. 19. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Ide is emberek járnak, méghozzá (sokszor) őszinték..


tehát valóban ijesztő ahogy ennyi minden fellazult..


én ugyan a másik oldalról szemlélem de vhol attól várok eredményt ha szó sem lehet szexről egy jó darabig az ismerkedés alatt...úgy 2-3 hónapig


ha ez idő alatt csökken az érdeklődés akkor egyértelmű..


ha más után néz akkor nincs miről..


ha meg kivárja akkor (sem 1000 hogy nem hagy ott egyszer de) az jelent vmit...


remélem a sok "hűséges" közül az a kevés hűséges egymásra talál a jelen korban is

2018. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Hiába szavazgatsz és jelentgetsz, saját életedet fogod tönkre tenni a befolyásolhatóságod miatt, és erről csak is te tehetsz, mert minden butaságot elhiszel.


De arra még mindig nem válaszoltál, hogy tett bármit is a párod, hogy kételkedj a hűségében?


Éretlen vagy, fogadd el. Változtass magadon és hozzáállásodon.

2018. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én se nagyon értem a problémát. Ismerem a páromat, mint a tenyeremet, és ő is engem. Szeretjük egymást. Hogy a tökbe jönne szóba, hogy bárki más érdekelne engem?


A GYK sehogyan sem hitelesebb forrás ennél. Problémás, csalódott, sokszor frusztált emberek írnak ide, tanácsot kérve, vagy csak beszólogatni.

Én mindig mosolygok ezeken a statisztikákon, miért gondolod ezt a 80%-ot? Ki mérte meg, mikor? Ha a te dolgod volna, miként tudnál ilyenről adatot gyűjteni?


Függetlenül a párkapcsolattól, én minden emberben megbízok - néha, de tényleg nem túl sűrűn meg pofára esek, néha nagyon is. De még mindig jobb, mint valami bizalmatlan sündisznóként gyanakodni mindenkire, folyamatosan. Az elég boldogtalan élet.

Szereted te a párod?

2018. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!