Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam a férjemnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a férjemnek, hogy másba vagyok szerelmes, és megmondta, hogy takarodjak az életéből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vannak problémáink, amiken nem tudtunk túljutni, sokat veszekedtünk. Szerinte ő a tökéletes minden az én hibám. mindig is ilyen volt. Ő is tehet arról, h idáig eljutott a kapcsolatunk nem csak én. Mikor megmondtam neki, közölte, h tűnjek el otthonról mire hazajön. De itt minden az enyém, és egy csomó hitelt vettem fel miatta, amibőlaz ő adósságai kerültek kifizetésre.Mit csináljak? Nem fogok itthagynineki mindent, viszont annyit kell a hitel miatt fizetnem, hogy nem tudok másik albérletbe költözni, max anyuékhoz, de ott nem férnek el a cuccok! Mit tegyek, h ne csak engem hibáztasson???
2008. okt. 31. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Talán részletesebben lekellett volna írnod mi van kettőtök között és nagyobb segítséget kaptál volna. AMúgy meg költözz az új palidhoz vagy add el a dolgaidat és a szüleidhez.
2008. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem költözök sehová, itt maradok. És nem lesz semmi köztünk a sráccal. Inkább maradok egyedül! Az lesz a legjobb!
2008. okt. 31. 22:09
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja és a gyengébbek kedvéért hangsúlyozom mégegyszer, hogy nem a palim, mert nem volt és nincs köztünk semmi, bármilyen hihetetlen! NEM CSALTAM MEG A FÉRJEM!!!!!!! Ezt nem tudom hányszor kell még leírnom, hogy meg is értsétek!!!!!!!!!
2008. okt. 31. 23:57
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
pakold össze a cuccait, és rakd az ajtóba. na nehogy már te költözzél. álj ki magadért! micsoda nő vagy te??
2008. nov. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%
te fogyatékos vagy? XD
2008. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Itt nincs mese vége mindennek, nyílván nem szereted ha már más felkeltette a vágyad, így nem is kell hogy foglalkozz tovább az érzéseivel! Ha minden a tied akkor menjen ő! Nem fogod tudni meggyőzni őt arról, hogy hibás ő is, így feleselges megpróbálni is. Cseréltesd ki a zárakat, hogy ne tudjon bemenni akkor se ha akar és beszeljetek akkor ha lecsillapodtak a kedélyek. Ha netán neki is van ott cucca akkor tudjatok be annak, hogy te kifizetted az ő adósságait, mert ha csúnyán mentek szét ő úgysem fog fizetni.
2008. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én nagyon megtudlak érteni téged.beleszerettél egy másik férfiba,azért mert hiányzott valami a házasságodból.szerintem nem hibáztál azzal hogy más iránt lettek érzéseid.mert ugye az ember a jót hamar megszokja.ha annyira jó lett volna a házasságod és annyira szeretetre méltó a férjed,akkor az érzéseid iránta táplálódnának.nekünk nőknek kell a szeretet.te ezt valószínű otthon nem kaptad meg.amiben jól érezzük magunkat,azon nem lépünk túl.mint ahogy írtad,volt hogy megvert (hogy tört volna el akkor a keze!!!)

sajnos azokkal a hitelekkel nem tudsz mit kezdeni ami a neveden van,hacsak nem tudtok megegyezni.de erre kevés esélyt látok sajna mert a férjed borzasztóan dühös.és tudod miért?mert nem szeret.mert ha szeretne,akkor magába szált volna és elgondolkodott volna azon hogy hogyan szerethettél másba és miért?akkor meg akarná beszélni és nem elküldene.semmiképp ne menj el.szerintem is cserélj zárat,a cuccait meg rakd az ajtó elé.de az lenne a legjobb ha megtudnátok beszélni hogyan legyen.és ne hibáztasd magad hisz te csak azt kerested,amit tőle már nem kaptál meg.majd írd meg mi lett.szorítok neked!légy erős és nagyon határozott!!!

2008. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!