Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam neki, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lány barátomba és megmondtam neki a frankót, vagyis hogy mit érzek. Ő barátságban akart maradni, s ezt egy későbbi válasz sms-ben is közölte. Ez nekem nagyon fáj, de nem akarom ennyivel feladni. Ő egyébként meglehetősen zárkózott lány, de a személyiségével fogott meg, nem a bomba alakjával. Fiatalabb mint én és még nem volt komolyabb kapcsolata, biztos forrásból tudom, hogy megijedt egy kicsit. Hogy tudnám tudtára hozni, hogy engem tényleg érdekel? Hogy én komolyan gondoltam. Hogy nyerhetném el a kegyeit.?
2011. szept. 4. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adj időt neki és közben maradj higgadt és kedves, érdeklődő. Idővel rájön majd, hogy hiányzol neki, mert jó Veled lenni. Semmiképp se sürgesd vagy erőltesd.


Az udvarlásnak is meg kell adni a módját...nem űz a tatár.


Sok sikert.

2011. szept. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Peti?
2011. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért hetente egyszer-kétszer felhívhatom, hogy mi újság vele? Csak hogy érezze hogy foglalkozom vele és nem rágtam be, számomra nem közömbös.
2011. szept. 4. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor feladod, ő akkor akar majd tőled valamit. Légy türelmes, ne add fel. Ne erőltesd. Legyél vele olyan, amilyen eddig voltál. RÁ fog jönni, h ő is többet akar. :)
2011. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiú és lány közt sosincs barátság!!!

Ha csak barátnak akar akkor hagyd a fenébe,mond meg neki hogy ilyen kapcsolatra nincsen szükséged ,mert felesleges!!!

Ha tényleg akarsz tőle valamit akkor dobd fel a választási lehetőséget :vagy a csajod lesz vagy a egy senki lesz számodra!

2011. szept. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!