Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normál viselkedés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normál viselkedés egy muszlimtól? 🤣

Figyelt kérdés

a párom egyiptomi, 27 éves, nagyon művelt, intelligens, stb, kezdő orvos egyébként.

abszolút nem éreztem eddig a viselkedésén semmi furcsát, vagy eltérőt a mi kultúránktól, ami számomra elfogadhatatlan lenne.

vannak barátaim qatarban, és mondta nekem, hogy mutassam meg őket. szintén arabok ugyebár.

mutattam neki 2 csajszit, semmi extra, teljesen átlagos képek, ráadásul az egyik hijabot hord szóval gondolhatjátok, hogy elég visszafogott. reakció:meg kell szakítanod a kapcsolatot ezekkel a k.rvákkal.

mondom ok.

rá egy hétre egy zsidó származású ismerősömre mondta, hogy ha még1x beszélek vele életembe akkor elhagy.

megint mondom ok, ezt még értem mert ugye a 2 nép nem nagyon csípi egymást.

megint eltelt egy pár hét, akkor egy sima haveromba veszett bele, mert el akartam vinni kocsival a-ból b-be, azt mondta ez nem ok.

most akkor mindenkit ki kell iktatnom magam körül?

de persze ha én szólnék be neki, mert neki vannak tényleg r.bancos külsejű lány barátai, akkor az ugye más tészta.


2018. máj. 3. 18:10
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy 27/N vagyok
2018. máj. 3. 18:11
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Van egy magyar közmondás. "Törököt fogtam, nem ereszt." Na most, cseréld ki benne a törököt egyiptomira, és rá fogsz jönni, mi történt veled.
2018. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ez még rosszabb is. Menekülj!
2018. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Jó szórakozást a multikultis dologhoz. :)
2018. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell ehhez muszlimnak lenni. Nekem egy orulten feltekeny hofeher magyar csavo is probalkozott ezekkel, amig ki nem csesztem. Ilyen egymas beszabalyozasa meg egyaltalan nincs az iszlamban, csak mivel a pasid tisztaban van vele, hogy nem ismered a jogaidat es a szokasokat, ezert most probalkozik teged beidomitani.
2018. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
Feltehetően provokatív kamu kérdés, elég átlátszó, és a sírva nevetős emoji se segít komolyan venni.
2018. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
A nagy keresztény Európában is vannak ilyen emberek, még ilyenebbek is.
2018. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

nem is sírva nevet,

az ez😂

2018. máj. 3. 18:29
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

Láttad a Lányom nélkül soha c filmet? Ott sem azonnal csapott le a ménykű az asszonyra.


Mikor tanuljátok már meg, ti nők??


Ha még nincs gyereketek és jót akarsz, nem szülsz neki.


A filmet feltétlen nézd meg, ha még nem láttad.


[link]


például itt

2018. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

a lányom nélkül soha nem maradhat el egy ilyen kérdésnél se....

igen láttam, és hatalmas baromság

2018. máj. 3. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!