Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a veletek angyalként viselkedő nőtökről kiderülne, hogy másokkal kegyetlen és bunkó?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokara, hogy idegenekkel szemben semmi jóindulat vagy irgalom nincs benne, a félholt nyugdíjasoknak akkor se adja át a helyet a villamoson, ha én kérem rá, vagy ha meglát egy feketét, elkezd fröcsögve szövegelni nekem, hogy az összes büdös négert kiirtaná, ugyanez az arabokkal, és a normális emberi segítőkészség szikrája sincs meg benne, csak velem kedves, senki mással.


Nálam alap, hogy segítőkész és barátságos vagyok mindenkivel, aki nem szolgált rá, hogy utáljam.



2018. jún. 20. 01:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%
Azért van itt pár álszent ember. :D jó, volt aki írta, hogy adott pénzt a hajléktalannak, de legyünk őszinték: az esetek 99%-ában senki nem ad pénzt és állampolgárságtól-bőrszíntől függetlenül carnak másokra.
2018. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%

Hű de sok itt az önmagát fényező álszent :D Érdekes az utcán egyszer se látom,hogy bárki is pénzt adna hajléktalannak vagy a buszon se veszem észre azt a nagy toleranciát az idősek felé.


Nem tartom magam rossz embernek egyébként,de nem adok pénzt hajléktalanoknak. Egydzer volt olyan,hogy egy hölgy úgy jött oda,hogy kenyér kéne neki (nem pénz). Vettem neki kenyeret. Gondolom mindenki érzi a különbséget~


Az időseknek többnyire akkor adom át a helyem amikor szükséges. Ugyanis a legtöbb természetesen feltolakodik már a legelején a buszra. Èn nem aggódnék,van azoknak helyük ha akarják. Persze van akit ismerek (utcánkban lakik) neki mindig felajánlom. Ezen kívül sokan el se fogadják,szóval a legtöbbször felesleges.


A rasszizmus más kérdés. Azt azért kérdezd meg miért gondolja így. Lehet van rá oka. Én pl színtén klasszikus értelemben rasszista vagyok,mert ellenszenvet fejezek ki egy népcsoport iránt (mind tudjuk,kikről van szó,hát a "tezsvírekről"). Megis van rá okom,hogy így èrezzek.

2018. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%

Ami a kérdésben le van írva, az gáz (aki ennyire rassziszta meg aki a tényleg menni nem tudó nyugdíjast hagyná állni... abban az esetben, ha nincs máshol hely és a nyugdíjas nem hótt tahó módon szól hozzá, persze). De könyörgöm, azért ne essünk át a ló túloldalára és mondjuk mindenféle szutyoknak egy nőt, amiért nem pénzel minden egyes csövest, akit meglát. Én pl. főleg belvárosban járok a munkám miatt, napi szinten min. 5 csöves betalál, hogy ennyit meg annyit adjak neki. Ha mindnek adnék, ott lennék, mint ők, mert nem vagyok milliomos. És azért a pénzért én kőkeményen megdolgozom. Múltkor az egyiket megsajnáltam, és odaadtam az összes készpénzt, ami nálam volt (apróban egy olyan 200 Ft körül), akkor elkezdett anyázni, hogy milyen sz...ágó vagyok, hogy LEGALÁBB papír 500-ast nem adok neki, amikor elmagyaráztam neki, hogy nincs nálam több készpénz.

És ne legyünk már álszentek, sztem ti sem mindnek adtok, de itt azért jó verni a melleteket, hogy milyen jó fejek vagytok és a lány egy sátán, amiért nem hajlandó neki.

2018. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez nagyon kettős személyiségre vall, én ilyet biztos nem tudnék elviselni.
2018. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Volt ilyen barátom, nagyon hamar kiderült róla, hogy amúgy is egy sz.r, gusztustalan, sunyi alak, csak megjátszotta magát velem. A végén már iszonyatos vitáink voltak, mert nem tudtam elviselni a bunkóságát. Én a helyedben menekülnék.
2018. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

Kevés az info.


Mondjuk az ilyen szélsőségesen rasszista (vagy bármilyen hevesen gyűlölködő) megnyilvánulás nálam eleve kizáró ok.

Én egy ideig adtam pénzt hajléktalanoknak, aztán legtöbb esetben személyeskedni kezdtek, mert KEVESELLTÉK A 2-300 forintot.

Volt olyan hajléktalan, akitől vettem újságot, adtam neki 500 forintot. Pár nappal később odajött a tömött buszmegállóba ismét kéregetni, de ilyen sunyin, és amikor nem adtam-minimálbér alatt volt az akkori fizum, hangosan méltatlankodni kezdett, hogy mennyire szívtelen vagyok. De érted magamra alig volt pénzem. Ekkor mondtam neki, hogy na takarodjon a fenébe.

Ebből mi jön le egy kívülállónak, gonosz buszra várakozó elküldi a fenébe a szegény hajléktalant.


Na azóta inkább nem...:/

2018. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%
Örülj már hogy veled normális bmeg,nektek mindig kinotok van nyomorultak??
2018. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
Csak ismerkedés szintjén jártam egy ilyen lánnyal még, mikor nekem is szemet szúrtak a fenti tulajdonságok. Ezután egy furcsa érzésem volt irányában, vonzott mint nő, meg velem kedves volt, de ez az érzés azt súgta, hogy hagyjam a nőt... Valahogy nem tettszett hogy mindenki mással bunkó, és néha kezdett velem is az lenni, hagytam annyiban az ismerkedést.
2018. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%
Veled is csak addig kedves, amíg lila ködben van, és/vagy érdeke fűződik hozzá.
2018. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

17: Nem, nekem nem elég, hogy velem kedves. Épp erről szól ez a kérdés. Olyan dolog ez, mint hogy nem szívesen használnék olyan biciklit, amit valakitől elloptak, akkor se, ha amúgy jól működik és szép állapotban van.


Azt a nőt tudom őszintén szeretni, aki a világgal is normális mértékben kedves, vagy legalább közömbös, de nem ellenséges és rosszindulatú. A barátnőmnek is mondtam többször, hogy amikor másokkal paraszt, én úgy érzékelem, mintha velem lenne paraszt. Ne a velem való kivételezésében nyilvánuljon meg a szeretete.


Amúgy nem vagyok egy álszent, se igazi szent, a tapadós tarhásoknak sosem adok pénzt, menjenek szépen dolgozni, nem kívánom a piájukat meg a drogjukat fedezni, különösen nem azokét a műpunkokét, akik 3x drágább cuccokban tarhálnak, mint amik nekem vannak, és ehhez még lazáskodnak is.

2018. jún. 20. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!