Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a veletek angyalként viselkedő nőtökről kiderülne, hogy másokkal kegyetlen és bunkó?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokara, hogy idegenekkel szemben semmi jóindulat vagy irgalom nincs benne, a félholt nyugdíjasoknak akkor se adja át a helyet a villamoson, ha én kérem rá, vagy ha meglát egy feketét, elkezd fröcsögve szövegelni nekem, hogy az összes büdös négert kiirtaná, ugyanez az arabokkal, és a normális emberi segítőkészség szikrája sincs meg benne, csak velem kedves, senki mással.


Nálam alap, hogy segítőkész és barátságos vagyok mindenkivel, aki nem szolgált rá, hogy utáljam.



2018. jún. 20. 01:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%

Na jól van, itt is gyönyörűen előjött a tipikus GyK mentalitás.:D Ha valaki le meri írni, hogy a kérdésben foglaltaknál akár egy kicsit is emberségesebb hozzáállást vár másoktól, az egyből öntömjénező, álszent és nyomorult. Nice.

Ha nem adom át a helyemet egy nyugdíjasnak, az nem azért van, mert érzek egy zsigeri gyűlöletet iránta az életkora és amiatt, hogy "bezzeg a köcsög ingyen utazhat, én meg nem"(lol), hanem mert:

a) van még üres hely.

b) látszólag egészséges és nem jelent neki sokkal nagyobb erőfeszítést kapaszkodni, mint nekem.

c) ő a Zistenért se hajlandó letenni a popóját, hiába kínáltam lehetőséget.

A hajléktalanokat sem utálom, nem tudhatom biztosan, hogy miért alakult úgy az életük, ahogyan, és ha már egyszer a rendelkezésükre bocsátottam a pénzem, nem foglalkozom azzal, hogy mire költik. Nem azt mondom, hogy mindig adok nekik, ha kéregetnek, mert ha megtenném, nagyon durva összegeket szórnék el havi szinten, de ha olyan kedvem van, megszánom őket, legrosszabb esetben közlöm kedvesen, hogy nincs nálam apró. Azt csak kisbetűsen jegyzem meg, hogy volt, hogy ráhívtam a mentőt arra, aki mozdulatlanul fetrengett a saját hányásában (csak mert nagyon hangoztatjátok, hogy az emberek sosem segítenek egymáson).

A cigányokkal meg úgy vagyok, hogy azokat nem kedvelem, akikről már első látásra süt a primitívség, gondolom, mindenki érti, mire gondolok. Ha szimplán csak annyit veszek észre, hogy valakinek sötétebb a bőrszíne az átlagosnál, az nem érdekel, ugyanígy az arabok és a feketék esetében sem, sosem mondanék vagy gondolnék olyat, hogy "dögöljön meg az összes", főleg, hogy nekem még csak nem is ártott egy sem. Nem hinném, hogy ez a felfogás olyan kib@$zott ritka lenne, sőt szerintem sokan vannak, akik ugyanúgy állnak az itt felsorolt dolgokhoz, mint én, ehhez nem kell Teréz anyának lenni.

#3 voltam.

2018. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne, én is ilyen vagyok.


A párommal, a szeretteimmel kedves, és ennyi, a többi ember nem érdekel.


Nem utálok senkit de

- nem adom át a helyemet 8 órás álló műszak után

- leszarom a koldusokat, aki odajön, azt meg elhajtom a pitsába

- a "beteg gyerekekért" gyűjtögető lehúzosok sem érdekelnek


Ha mindenki problbémájára rezonálnék, akkor egy óra alatt nincstelen lennék :D


Gyerek megkapja a helyet, ha látom, hogy fáradt, terhes szintén és a normális! nyugger is.

2018. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A fröcsögő indulata engem is elgondolkodtatna.

Ámde:

Nyugdíjasnál bennem is az merülne föl, hogy aki ingyen utazik, miért várja el, hogy ülőhelyet kapjon attól, aki teljes áron?

Ha hajléktalannak adsz pénzt, akkor vagy italra adtad neki, vagy a koldusmaffia fenntartásához járultál hozzá. Gondolj bele, ha egy évig senki nem adna nekik, nem is koldulnának többé. Mert nem lenne érdemes.

Migránsügyben a jobboldali pártok álláspontját osztom, c... típusúakkal, arabokkal előítéletes vagyok. Ugyanakkor pl. semmi kifogásom, ha kórházban arab, vagy néger, vagy roma orvos látna el.

2018. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Goldmund73:


Ez mondjuk nem logikus érv a nyugdíjasok ellen. Ők nem valamilyen igazságtalan, önző módon nyert előjog alapján utaznak kedvezményes áron, hanem ez a BKK szabályzatának része, tulajdonképpen őt "fizetik ki" az utazási költségük maradékát. Ennyi erővel egy negyed áron adott, akciós DVD nézésekor se háborodhatnál fel, ha mondjuk a film negyedénél vége szakadna, mert csak ennyit fizettél az eredeti ára helyett. :) Az öregeknek nem azért adják át a jobb érzésűek a helyet, mert erre előjuguk van, hanem mert jellemzően ők gyengébbek, gyakran fájnak a tagjaik, nehezebben mozognak, állnak. Én általában átadom a helyet minden rászorulónak, akkor is, ha fiatal, csak láthatóan rosszul van, vagy tele van pakolva cuccal, vagy egyéb gonddal küzd. Kivételt képez, ha valaki arrogáns módon próbálja kikövetelni a helyet, és nem érzem elég meggyőzőnek az indokát erre.

2019. jún. 19. 13:01
 25/25 anonim ***** válasza:
Veled is bunkó fog lenni idővel! Én azt figyeltem meg, hogy amilyen az anyjával, ő olyan ember.
2020. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!