Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nem tudom mit kezdjek az életemmel.

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt. Hullámzó kapcsolat, ennek az az oka, hogy anyósom és apósom hülyeségeit a párom képtelen kezelni. Én a saját szüleimet úgy érzem, minden esetben tudtam kontrollálni.

2 hete derült ki, hogy terhes vagyok. Biztos nem tartom meg, az orvos is lebeszélt róla. A párom annyit kért ne kürtöljük szét (nem is akartam), ne szóljunk senkinek, mert ha a szülei megtudják biztos kitagadják. Úgy voltam vele én is h senkinek nem kell a felesleges fájdalom. Azt hittem, hogy majd a párommal megbeszélem, ha valami olyan adódik. Én sokat kérdezgettem, hogy hogy érzi magát, hogy viseli stb. Próbáltam lelkileg támogatni.

Ő sosem kérdezett meg, hogy hogy vagyok vagy mit érzek, félek e, vagy egyáltalán zavar e h sosem hordhatok ki egy gyereket.


Ami miatt kimondtam, hogy vége, az az, hogy sosem éreztem, hogy igazán törődik velem. Inkább a manipulatív anyját és alkesz apját pátyolgatja. Én pedig egyedül vagyok. Nem akartam ezzel a teherrel egyedül megbirkózni. Legalább egy barátnőmmel megbeszélhettem volna. Azt sem érzem fair dolognak, hogy én vagyok elővéve, hogy mikor lesz unoka, miközben a sógornőm egészségesen, 35 évesen is azt hangoztatja, hogy ő ráér még. Erre meg mindenki bólogat. Igazából a pofám leszakad.


Ma már nem volt kedvem ehhez a műsorhoz. Eldöntöttem, hogy egyedül végig csinálom a műtétet és véget vetek ennek a kapcsolatnak. De mi következik zután? Újabb kapcsolatot nem akarok. Nem tudom mi az, ami újra értelmet adhat az életemnek. 25 éves vagyok. Családot szerettem volna, de azt hiszem kiábrándultam ebből.



2018. jún. 20. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sötét Paraszt hozzászólásait jelentettem idióta bunkó.


Kérdező: ne félj, egyszerűen keress olyan férfit, aki nem akar gyereket.


Én sem szülhetek autoimmun betegség miatt, amit a párom tud, és tiszteletben tart.

Ha kiszakad a gumi, azonnal esemény utáni, de gondolkozok rajta, hogy elmegyek Szlovákiába a leletekkel mindennel és elköttetem magam - ugyanis otthon aztán hiába van orvosi javallat, szarnak rád, és nem végzik el a műtétet.


Svájcban nem tudom, itt amúgy is drága lenne.

2018. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat kedves utolso! Utana nezek a temanak. Egeszsegugyi okokbol ez lenne a legcelravezetobb! Itton meg a spiralt sem teszi fel minden orvos olyan nonek, aki nem szult, amit hatalmas kepmutatasnak erzek.
2018. jún. 22. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!