Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is csak hisztizek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak hisztizek?

Figyelt kérdés
Van egy párom akit nagyon szeretek és kívánok de sajnos távkapcsolatban élük. 1 év alatt nem mutatta ki hogy kívanna vagy hogy egy kicsit is vonzódna hozzám ez nekem nagyon rosszul esik és amikor megprobálok erről beszélni vele csak azt mondja hogy mindennek eljön a maga ideje :( Ritkán tudunk találkozni és akkor se akar tőlem semmit és ez már teljesen kiborít. Volt valaki hasonló helyzetben?
2018. jún. 21. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Fúj. Ennek semm értelme 😃
2018. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy a parod? Mert nem ugy tunik.
2018. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető, hogy egy kapcsolatban igényled a testiséget.

Viszont nem értem így miért vagy vele. Számomra ez nem kapcsolat hanem sima barátság. Messze laktok, alig találkoztok, akkor sincs semmi. Szerintem néhány azonos nemű barátom és köztem több szexuális érzelem van mint köztetek és még csak bi sem vagyok.

2018. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress normális férfit aki akar is veled lenni. 1 évig hozád se ért,nálam az ilyen kuka,pedig nem vagyok egy l..tyó aki az első randin ráveti magát a pasira--. Itt vmi nem kerek, v meleg v vmi defektje van,v vallásos,v simán hülye,v van neki kezelt nője..

Válaszd ki melyik rész szimpi,és keress normális férfit.

2018. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fest, ő nen tart téged a párjának, csak unaloműzőnek, egónövelőnek, hiúságlegyezőnek.
2018. jún. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem hisztizés. Ő hisztizik inkább.

Mond neki, hogy kommunikáljátok ezt le, vagy ha erre nem hajlandó, dönts bölcsen.

2018. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 9 éve ismerjük egymást és ez alatt az idő alatt elég jól kiismertem. Egy városban éltünk majd kaptam egy jó munkalehetőséget Bécsben. Mielőtt elköltöztem kb. egy hónappal kezdett el köztünk kialulni a kapcsolat. Tudom hogy én tehetek róla hogy nem vagyunk közel egymáshoz de amikor tudok mindig megyek.  Úgy érzem hogy szeret és amúgy semmi baj nincs vele nagyon kedves, okos,figyelmes. Amikor jön mindig meglep valamivel. A párjaként mutatott be a családjának is. Egészséges :D és nem hinném hogy lenne valakije teljesen megbízok benne és ő is bennem. A barátaitól azt hallottam hogy nagyon perverz és hogy imádja a női testet :D

De én nem ezt vettem észre rajta. És emiatt már az önbizalmam is egyenlő a nullával :/ A párom nem így vislekedett tudom nem szép összehasonlítani de általában a férfiak nem viselkednek így.. Nyár végén végre véglegesen hazaköltözök megbeszéltük hogy összeköltözünk remélem javulni fog a helyzet

2018. jún. 21. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!