Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom rahajtott arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom rahajtott arra a ferfira akivel en randizgatok?

Figyelt kérdés

A baratnom tudja,hogy nekem evek ota tetszik egy kollegank. Neki allitolag eddig nem jott be,nem erdekelte. Mindig cukkolt,hogy izles ficamom van, stb. Aztan alakuloba lett valami megis ezzel a sraccal, de kozben kiderult,hogy a baratnomet is erdekli. Egy masik kozos ismerosunk mondta,hogy a munkahelyunkon tetszik neki egy ferfi es mar bejelolte fbon,beszelgettek is stb. Kerdeztem ki az? Es mint kiderult az az ember akivel randizok par napja. Meg nem kerdeztem ra semmire se a sracnal. Mert nincs ehhez jogom,nem tartozunk egymasnak semmivel sem. De ezutan olyan kellemetlen erzesem van es nem akarok ugy ismerkedni vele,hogy a baratnom rahajtott. Mert tulajdonkeppen ez tortent. Holott o vegig tudta,hogy talalkozom a sraccal.

Szerintetek is ez igy veszett ugy? Nem is erdeklem a pasast? Mondjak le errol? A baratnommel nem akarok errol beszelni,mert egyenlore tul sok ez nekem. Nem tudnek higgadt maradni. Ugy erzem elarultak kicsit.


L


2018. jún. 22. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, de ha évek óta nem léptél semmit, akkor nem tudom mit vársz...
2018. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most mondom,hogy mar randizunk. Es egy ismerosunk mondta hogy a baratnom par nappal ezelott bejelolte fbon ismerkedni kezdtek. Pedig a baratnom tudta hogy randizok ezzel a sraccal. Persze a napokban is csak azt kaptam hogy uh komoly? Meg nee mar, de szar az izlesem.
2018. jún. 22. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ennyire voltatok ti barátnők. Mellesleg, ha a sráccal randiztok és ő vevő melletted másra is, ez erről is sokat elmond.
2018. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Talán mégis jobb lenne erről beszélni első körben a baràtnőddel. Ha úgy érzed szemtől szembe nem megy írj neki üzenetet. Szia úgy gondolom a baràtsàgunk őszinteség alapul és szeretnék vmit tisztàzni... Ezt és ezt hallottam, mivel tudod, hogy szàmomra ez a pasi fontos nehéz elhinnem de mégis szeretném tudni, hogy mi a helyzet. Ha tagadja esetleg megkérném, hogy innentől kezdve ne minősítse az ízlésed mert ez is zavaró. Én nem örlődnék magamban az biztos...
2018. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd meg őket egymásnak.
2018. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Most legalább kiderült, hogy nem a barátnőd. Hazudik neked, de az is lehet, hogy titkon féltékeny rád valamiért, aztán most hogy alakulóban vagy a sráccal meg akarja torpedózni. Mindegy, egyenlőre csak bejelölte face-en, ti meg már találkozgattok. Ez is fura, hogy évek óta ismeritek egymást, aztán csak most jelölget. Na mindegy.

Mostmár legalább tudod hányadán is álltok, úgyhogy ne avasd bele részletekbe a továbbiakban.

2018. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele fbon de a baratnom mindent tagad es most le is tiltott. A sraccal is beszeltem, mert o pont par perce hivott es elmondtam neki roviden mindent. Azt mondta,hogy igen,igen bejelolte a baratnom fbon,beszelgettek par sort, de kerekperec kimondta neki,hogy semmit nem szeretne tolem,velem randizik stb. Nem tudom most mit higyjek nem akarok azert naiv lenni szoval inkabb letettem errol az egeszrol. Legyenek boldogok. Persze most ram haragszik a srac,meg ertetlenkedik, de sanszos hogy atvagyok palizva. Kossz a valaszokat azert.
2018. jún. 22. 21:19
 8/11 A kérdező kommentje:
Marmint hogy tole nem akar semmit. Es azt is mondta a srac,hogy fura volt szamara,hogy pont akkor tajt jelolte be fbon a baratnom amikor mi mar ketten randiztunk parszor. De azt mondta nem erdekelte meg csak artatlan beszelgetes volt. Vegulis mindegy,mert a baratnom ha nem is azonnal de idovel tenyleg lenyulta volna. Es jobb hogy most derult ki. Nem kesobb amikor esetleg mar jo ideje egyutt vagyok az illetovel es akkor koppanok.
2018. jún. 22. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

De miért gondolod, hogy úgy is lenyúlta volna? Szerintem butaság volt emiatt elküldeni a srácot...Nézd ilyen barmikor megeshet, hogy más is hajt a kiszemeltedre. Ha nem is a barátnőd, de más. És akkor egyből félrehúzódsz had vigyék?

Ti már randizgattok, ez meg csak a "barátnőd" szánalmas kapálózása volt.

2018. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy bepalizva,egy picit legyen több önbizalmad..hiszen ő megmondta a barátnődnek,hogy nem akar tőle semmit..akár le is tagadhatta volna nálad az egészet.. akkor jobban gyanakodnék. De így ez tök korrektnek tűnik nekem
2018. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!