Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromra ráhajtott egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromra ráhajtott egy meleg barát mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Középkorú pár vagyunk /én a nő../, a párom túl sokat van a barátaival úgy érzem...ráadásul az egyik szerintem meleg nemrég elhívta színházba is..családja nincs pedig már ötven felé közeledik. Régen is gyanús volt párom is mondta hogy sokáig azt gondolta hogy meleg.

Nagyon háttérbe szorulok úgy érzem volt már ebből konfliktus szabályosan féltékeny rám a "melegbarát"..szóváltás is volt-leírhatom priviben..-elég durva dolgokat vágtunk annó egymás fejéhez. A párom meg csak áll szó nélkül ugyan egyszer megvédett de semmit nem csinál úgy érzem fontosabb a másik, egyszer már összevesztünk emiatt! Mindig is éreztem mintha valaki lenne még a kapcsolatban....de azért talán nem..???

:(


Vagy igen? Mit gondoltok a szituról: mit tehetnék..?


Volt már esetleg valaki hasonlóban és ha igen hogyan oldotta meg..? /a lépj le, hülye vagy ..válaszok nem érdekelnek- így is elég frusztráló/

Felejtős lenne ez a többéves kapcsolatunk dobjam a kukába? Szeretjük egymást én legalábbis szívvel-lélekkel benne vagyok..

Köszi aki segít..!


2017. ápr. 28. 09:41
 1/10 A kérdező kommentje:

15 éves ismeretség kölcsönösen hájpolják a másikat pedig párom családos volt gyerekei vannak /ami nem jelent semmit tudjuk../ amúgy meg minden téren klappolunk nem érzem rajta hogy nem szeretné a lányokat sőőőt, de akkor most nem értem.

Érzem hogy van valami. Konstruktív ötletetek nincs? erre rá fog menni a kapcsolatunk nagyon nem kellene..!

2017. ápr. 28. 09:47
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Full oszinten elmondom hogy en mit csinalnek de csak mert rakerdeztel: ha valoban meleg es vonzodnak talan egymashoz....megkernem hogy a ferjemet dugja hatulrol mig o engem dug es csokolozzanak is elottem.


De te nem en vagy. Uljetek le es beszeljetek meg. Felnottek vagytok.


22L

2017. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na várjál. Tehát először engem hátulról és aztán ja értem már. Őszintén ilyet hogy lehet megbeszélni???

Már rákérdeztem egyszer mindkettő ott volt, de vízszintes helyzetben. Semmi érdemi válasz. Majd pont bevallja, naiv gyerek..:(

2017. ápr. 28. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Most mi, most te biszex hajlamúnak gondolod a párod kérdező?
2017. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem csak fekete és fehér létezik, tehát nem csak hetero- vagy homoszexuális lehet valaki. Bizony, lehet, hogy a férjedben mindig volt egy kis bi hajlam, kérdés, mekkora százalékban. És bizony lehet, hogy ez most került a felszínre...


Tanácsot nem tudok adni. Próbálj meg beszélgetni vele, de nem hiszem, hogy bevallaná, hogy bi (már ha az).

2017. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

..igen, minimum..ha ezt tudom bele sem kezdtem volna most ott tartunk hogy vagy ő vagy én, mondtam..

és higgyétek el NEM vagyok féltékeny rá, voltunk hárman is kajálni, dumálni.., ez akkor fajult el amikor már kb. fél éve együtt voltunk ezek meg egy héten többször is találkoztak..állítólag a "legjobb barátja".. Hát ha meleg, ha nem , én még ilyet nem éltem meg hogy egy barát áll közénk. És ezt nem lekoptatásból csinálják ez is felmerült első körben. Szabályos hiszti volt ha odamentem ahol épp ücsörögtek..mi meg nagyon jól elvoltunk minden nap munka után, sport, séták, stb.. hát nem tudom mit gondoljak erről. De elsőnek igaza van tényleg le kéne ülni és megbeszélni:((((((( ...borzasztó ez, ne kerüljetek ilyen helyzetbe!!

2017. ápr. 28. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Picit felreertettel.


A lenyeg h ti higgadtan beszeljetek meg. Te erre nyitott vagy h dumaljatok. Ha o nem az eleg idegesito lehet....

2017. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 3#-as! Meglesz!! /már a beszélgetés/

volt hogy előbb értem haza mint mondtam később nyitottak ajtót és mosakodott a párom /mondjuk nyár volt tény akkor értek haza/?/ stb.../. akkor kérdeztem rá. A haverja onnantól kezdve iszonyat ellenséges és folyton ott volt pl.másfél hét után végre találkozhattunk volna rögtön ott termett!! Aznap elég jól eldumálgattunk meg kajáltunk láttam a pasimon örül hogy végre rend van..de többször kértem hogy viselkedjen úriember módra a másik ne rontsa el a kapcsolatot...de szerinte csak azért kell nekem a párom hogy a p...nám köré húzzam..ezt szó szerint mondta..

Ekkor még megvédett a pasim mondta hogy "Én szeretem őt" /engem/ ..mintha valamivel zsarolná..!!!! Lehet tényleg volt valami jah lehet tényleg biszexek..

2017. ápr. 28. 10:22
 9/10 A kérdező kommentje:

1#-es, azt hiszem értelek. Igen, maga a tény is hogy besértődnek valamit jelenthet!!

De akkor mire kellettem én?:( mindenkit lepattintottam már -elég jó nő vagyok- mert lógnak rajta a csajok és most egy pasival kell küzdenem?? Ahhoz előbb ki kéne ismernem az ellenfelet de pasiaggyal nem tudok gondolkodni ugye...

Szinte biztos hogy zsarolják valamivel most hogy így leírtam felmerült megint már régebben is ugyan..Gyereket várunk örülünk is de ez a szemét megint ott van, leitatja stb..:(((( párom már nem merte beengedni attól félt kirabolja meg ilyenek. elég meredek ám a pali amúgy semmi komoly bevétel hagyjuk is..

2017. ápr. 28. 10:26
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kamu, tényleg! Mondjuk nem vagyok kirekesztő de úgy gondolom nem az én dolgom lenne megoldani ezt a helyzetet..viszont jelenleg ÉN szenvedek a legjobban tőle!

nem terveztük a bébit egy több hónapos mosolyszünet utáni békülés eredménye tkp.ahogy én eltűntem úgy bukkant fel a másik... párom köztudott nem bírja az italt ez meg hozza a házipáleszt...

2017. ápr. 28. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!