Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves kor felett minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves kor felett minden csaj elhagyja magát, leereszt, mint a lufi, vagy csak én fogtam ki ilyet?

Figyelt kérdés
34 éves korában ismertem meg a lányt, és akkor még nagyon agilis volt, sportolt, rengeteget szexeltünk, folyton mentünk valahova, igazi jövős-menős csajszi volt, pont az én ízlésemnek való. Most hogy elmúlt 41, már alig lehet rávenni valamire, sportot másfél éve abbahagyta, hiába próbálom rávenni, szex hetente max. 2-3 alkalommal van (az is egyre sablonosabb és unalmasabb), pedig én minden nap szexelnék, és gyakorlatilag nem megyünk sehova. Pontosabban én megyek, mert képtelen vagyok mindig itthon ülni ebben a jó időben, de nagyon ritkán jön velem, még egy esti sétára sem lehet rávenni, inkább itthon marad és vagy takarít, vagy alszik. Már vagy egy éve mondogatom neki, hogy tisztára felvette a nagymama tempót (kivétel hogy se nem főz, se nem süt sütit, bár ehhez én nem ragaszkodom, de egy pulóvert vagy sálat köthetett volna nekem itthon ücsörgés közben, de azt sem), és ezen csak mosolyog, de semmi nem változik. Látszólag tök jól elvan így. Most nem tudom mihez kezdjek, nem szerettem volna szakítani, de ez nekem így nagyon unalmassá vált. Szerintetek mi legyen?

2018. jún. 23. 10:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

"szex hetente max. 2-3 alkalommal van"



Hahahaha. A feleségem 43 éves. Heti 2-3 alkalom???? Bakker utoljára valamikor tavaly nyáron történt "alkalom".

És se ő se én nem nagyon forszírozom.


Heti 2-3? Majd mit szólsz ha évi 2-3 (se ) lesz???

2018. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt valószínűleg nem várom meg...
2018. jún. 23. 10:25
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Barátom, 40 felett mit vársz? Tipegjen magassarkuban meg miniszoknyaban es jarjon bulizni? Ez az élet rendje... a heti 3 szex pedig tök oké!
2018. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

40 felett elkezd rohamosan szépen szétesni az ember, addig meg azt hiszi, ő a király, és örökké fog élni.

Legnagyobb ellenségünk a saját testünk lesz.

Jönnek a mindenféle doppingszerek, erősítők, kávék tömkelege, meg a kismillió mellékhatás.

Hagyd őt békén, valószínű, hogy fáradt, és már inkább nyugodtabban élne.

2018. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Bétó apó ***** válasza:
66%
Azért nem minden nő lustul el ennyire, több nő ismerősöm van, aki ötvenhez közeledve is sportol, jön-megy, utazik stb. De ha te így jártál, akkor ideje elgondolkodnod a régi szlogenen: "cserélje fiatalabbra!". Nem kell lemondanod az aktív életről, mert a párod látszólag lemondott róla.
2018. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Aki 40 felett is "pörög" mint egy huszonéves az HAZUDIK.

Magának.


Azt hazudja ő még mindig fiatal és "bírja még". Hazugság.

Mert nem fiatal.

Az életkort tudomásul kéne venni és nem játszani az agyunkat hogy "pörgök bírom".

Aki koron felül van viselkedjen is így.

2018. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Heti 2-3 alkalom szex csak a mesékben van amúgyis, vagy ott ahol egésznap ráérnek pihenni.
2018. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Hatos. Az összes emlős úgy néz ki és annyit bír fiatalon, mint öregen, aztán az életgörbéjük felé van egy gyors romlás és meghalnak. Az ember is emlős és bár tény amit írtál, de nem kéne annak lennie. Aki 40 és "pörög", mert bírja, az nem mindig hazudik, van aki szerencsés és bírja, van aki tett érte és bírja. Látni kéne a kérdezőt ehhez.

31/f

2018. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Csak heti 2-3 szex

Aha csak ..nem dolgozik ennyi energiaja van ?

2018. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, sokan ha unalmassá válik a kapcsolat, belekényelmesednek. Ez megtörténhetett volna akkor is, ha huszonévesen ismered meg és most lenne 34. Ha szakítanátok,biztosan összekapná magát, rájönne, milyen jó egyedül és hamarosan találna másvalakit. Hogy ővele milyen lenne a kapcsolat, vagy őmellette is elengedné-e magát, nem tudom.


Ami az életkort illeti, én huszon évesen kávéval és cigivel tartottam magamban az energiát az egyetemen. Most, negyvenesként futok, jógázok, edzeni járok, egészségesen étkezem és több energiám van, mint 10 éve. Azt mondjuk észrevettem, hogy a plusz kilók sokkal könnyebben jönnek fel és nehezebben mennek le, mint pár éve. A bőröm sem annyira feszes már, mint fiatalon. (mondjuk én gyereket is szültem, az is amortizált rajtam nem keveset)De alapvetően tele vagyok energiával és jól érzem magam. És nem hiszem hogy ez az elkövetkező 10-20 évben sokat fog változni, mert nem fogom hagyni, hogy változzon. De nem hazudok és nem erőltetek semmit.

2018. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!