Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves kor felett minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves kor felett minden csaj elhagyja magát, leereszt, mint a lufi, vagy csak én fogtam ki ilyet?

Figyelt kérdés
34 éves korában ismertem meg a lányt, és akkor még nagyon agilis volt, sportolt, rengeteget szexeltünk, folyton mentünk valahova, igazi jövős-menős csajszi volt, pont az én ízlésemnek való. Most hogy elmúlt 41, már alig lehet rávenni valamire, sportot másfél éve abbahagyta, hiába próbálom rávenni, szex hetente max. 2-3 alkalommal van (az is egyre sablonosabb és unalmasabb), pedig én minden nap szexelnék, és gyakorlatilag nem megyünk sehova. Pontosabban én megyek, mert képtelen vagyok mindig itthon ülni ebben a jó időben, de nagyon ritkán jön velem, még egy esti sétára sem lehet rávenni, inkább itthon marad és vagy takarít, vagy alszik. Már vagy egy éve mondogatom neki, hogy tisztára felvette a nagymama tempót (kivétel hogy se nem főz, se nem süt sütit, bár ehhez én nem ragaszkodom, de egy pulóvert vagy sálat köthetett volna nekem itthon ücsörgés közben, de azt sem), és ezen csak mosolyog, de semmi nem változik. Látszólag tök jól elvan így. Most nem tudom mihez kezdjek, nem szerettem volna szakítani, de ez nekem így nagyon unalmassá vált. Szerintetek mi legyen?

2018. jún. 23. 10:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

El kell fogadni hogy az emberek ellustulnak.


Nehogy már egy 50 éves ugyanolyan pörgös életet éljen mint egy 20 éves.


Persze vannak kivételek de nem az a jellemzö

2018. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A barátnőm 45 éves két hónapja vagyunk együtt, a volt férjével évente szexelt talán kétszer, velem szinte minden nap.

Partnerfüggő. A sport pedig nem lehet mindenkinek az erőssége, ismerek olyan 54 éves nőt aki szenvedélyesen állandóan túrázik.

2019. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!