Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves kor felett minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves kor felett minden csaj elhagyja magát, leereszt, mint a lufi, vagy csak én fogtam ki ilyet?

Figyelt kérdés
34 éves korában ismertem meg a lányt, és akkor még nagyon agilis volt, sportolt, rengeteget szexeltünk, folyton mentünk valahova, igazi jövős-menős csajszi volt, pont az én ízlésemnek való. Most hogy elmúlt 41, már alig lehet rávenni valamire, sportot másfél éve abbahagyta, hiába próbálom rávenni, szex hetente max. 2-3 alkalommal van (az is egyre sablonosabb és unalmasabb), pedig én minden nap szexelnék, és gyakorlatilag nem megyünk sehova. Pontosabban én megyek, mert képtelen vagyok mindig itthon ülni ebben a jó időben, de nagyon ritkán jön velem, még egy esti sétára sem lehet rávenni, inkább itthon marad és vagy takarít, vagy alszik. Már vagy egy éve mondogatom neki, hogy tisztára felvette a nagymama tempót (kivétel hogy se nem főz, se nem süt sütit, bár ehhez én nem ragaszkodom, de egy pulóvert vagy sálat köthetett volna nekem itthon ücsörgés közben, de azt sem), és ezen csak mosolyog, de semmi nem változik. Látszólag tök jól elvan így. Most nem tudom mihez kezdjek, nem szerettem volna szakítani, de ez nekem így nagyon unalmassá vált. Szerintetek mi legyen?

2018. jún. 23. 10:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
Véleményem szerint csak az esik szét aki elhagyja magát. Jaj elmúltam 40 most már öreg vagyok. Volt anyósom 50 éves korában soha nen hagyta el magát. Járt kozmetikushoz sminkelte magát szolidan adott magára csinosan öltözött és igen magas sarkú papucsba vagy cipőkbe járt. Ha 40 évesen elhagyja magát az ember mi lesz majd 70 évesen? A heti 3 szex még úgy ahogy elmegy de nem mindenkinek ilyen az igénye van aki többször szeretné mint ahogy te is. Szerintem mond ezt meg neki komolyan hogy kezded unalmasnak érezni a kapcsolatot mert elhagyta magát és sűrgősen csináljon magával valamit vagy nem sok jövője lesz a kapcsolatotoknak. Jah igen és volt anyósról annyit hogy soha senki nem mondta meg róla hogy 50 éves. Sokszor azt hitték a fia barátnője.
2018. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Cseréld le egy fiatalabbra. Mit vacakolsz ezzel?
2018. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez mindkét nemre jellemző sajnos.Cseréld le egy fiatalabbra,max majd téged is lecserélnek egy fiatalabb pasira pár év múlva :)
2018. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15%

"max majd téged is lecserélnek egy fiatalabb pasira pár év múlva :)"



bőven nem, mert egy fiatal nőcinek egy 40-es pasi akár vonzó is lehet (főleg ha van della is), de egy fiatal fiúnak egy negyvenes liba a néni kategória ...

2018. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%

"de egy fiatal fiúnak egy negyvenes liba a néni kategória ..."


Persze, azért van itt sok "hol találok "Milfeket"?" kérdés naponta több is 20-30 éves férfiaktól.

2018. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
KI a tökömnek kell egy negyvenes nő hagyjál már. Én már 25 feletti nőktől is rosszul vagyok.
2018. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16-os, téged szerintem mindenki békén hagy, kortól függetlenül.
2018. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát tévedsz.
2018. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

Hát én nem így látom.


Egy 42 éves nőt ismertem meg, akinek a férje akkor 48 volt.


A házasságuk pocsék volt de lényegtelen.


Igen szerető voltam, a nő nagyon jól tartotta magát simán mondtam volna, hogy 35 éves, és volt, hogy minden 2. nap szexeltünk, és adott magára, eljárt rendszeresen minden héten 3-4x futni, nem volt elhízva nem volt megereszkedve a bőre, pedig 2 gyermeket szült.


Szóval....elmúlt 40 de ugyanúgy, ugyanannyiszor kívánta a szexet mint egy fiatalabb nő. ÉS igen jól nézett ki, alakra is, Nem hagyta el magát , nem lett lusta mint oly sokan.

2018. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Unalmas a szex

Veled tuti az

Amelyik pasi nappal unalmas az ejjel azt kapja vissza

2018. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!