Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihez fordulhatnék párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez fordulhatnék párkapcsolati ügyben ha senki sem ért meg engem?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem pszichológusra, de a családom és a barátaim nem értenek egyet velem, és nem tudom velük kibeszélni a problémáimat pedig azok már úgy összegyűltek hogy néha fel tudnék robbanni, teljesen kihatott az életemre is, szégyellem magam, egy senkinek tartom magam aki megérdemli ezt az érzést, úgy érzem már semmi jó nem történhet velem az életben, kezdek depresszióssá válni emiatt....Szükségem van arra hogy valakivel kibeszéljem, aki komolyan vesz, empatikus és tud segíteni....
2018. jún. 23. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hol élsz és hány éves vagy?
2018. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha időpontot kérsz a pszichiátriai szakrendelésre és szükségesnek ítélik, elküldenek klinikai szakpszichológushoz

Ingyenes, a TB állja

2018. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Pszichológus van TB-re is elvileg, amúgy meg dolgozz, levezeti a fölös energiákat és pénzed is lesz nívósabb szakemberre.
2018. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem ilyen durva a problémám hogy pszichiáter kéne, csak valaki aki segít, meghallgat. Nekem "kibeszéléssel" lesz könnyebb a lelkem.

Dolgozom egyébként, de csak 6 órában, egyenlőre most csak ez jutott, senkinek sem kell a lakhelyemen egy pályakezdő....

És nem hinném hogy a fölös energiákat le lehet vezetni azzal ha dolgozik az ember. Férfiaknál talán, nem ismerem az agyuk működését, de nőként azt mondom nekem KELL a beszélgetés a problémákról. Nem lehet a szőnyeg alá söpörni és nem foglalkozni vele csak a munkával...

2018. jún. 23. 17:59
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondtam, hogy söpörd a szőnyeg alá, de kevesebbet kattogsz "hülyeségeken", ha van elfoglaltságod és mondjuk nem csak a falat nézed otthon. Akár egy környezetváltás is jót tehetne, pl. külföldi munka.
2018. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De miért gondolod hogy hülyeség mikor azt se tudod miről van szó?
2018. jún. 23. 18:13
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem igerek semmit, de ha gondolod irj par sort h mirol vsn szo
2018. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
De most te jól kipanaszkodni akarod magadat valakinek (stresszlevezetés) vagy pedig tanácsra van szükséged?
2018. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
Aki ingyen hallgat másokat panaszkodni, az vagy beteg vagy üres az élete. A valódi szakemberek (akik segíteni is tudnak, nem csak simogatják a vállad, hogy persze-persze), pénzért dolgoznak. Nem mindenki olyan drágán, ismerek jót már 7ezerért, nem csak 15ért, de igen, pénzbe kerül. Többet is ér, mint a szimpla siránkozás. Persze csak ha változtatni akarsz az életeden és nem csak ülni és sajnálni magad.
2018. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hol ismersz 7 ezerért? Nekem a pszichológus is jó, de ahol én lakom, ott kegyetlen drágák....20 felett kezdődik....
2018. jún. 23. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!