Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok a párotoktól külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotoktól külön is elutazni vagy bulizni külön, pl haverokkal?

Figyelt kérdés
Mennyire fér ez bele egy komoly kapcsolatba?
2018. jún. 24. 05:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus, ez komoly kérdés (->felnőtt párkapcsolatok kategória)? Persze...
2018. jún. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, a párom is elutazik egy hétre jópofizni a feleségével és én is nyaralok egy hetet nélküle.
2018. jún. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha "nem enged el" az nem komoly kapcsolat.
2018. jún. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Persze, nem vagyunk összenőve.
2018. jún. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Természetes. Vannak olyan dolgok amit én szeretek, ő nem és fordítva is. Nem cibáljuk egymást minden hová.
2018. jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen

jobban mondva mindig külön megyünk ki ki a baráti körével

2018. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Közös a baráti társaság, de azért vannak esetek, amikor külön megyünk- pl csak a lányok meg csak a pasik tartunk egy-egy saját estét, mert azért néha kényelmesebb csak így kiszakadni a közegből, gyerekek nélkül, nyugiban, nem kocka-témákról beszélni.

Munkahelyi buliknál meg evidens.

2018. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Persze.


N

2018. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, ha úgy adódik.

Pl ő a munkatársakkal süt/sörözik néha. Én a barátnőimmel megiszok valamit, másik városba utazunk s vásárolunk stb.

Vagy anyukámhoz utazok még néha egyedül mikor ő nem tud jönni(250km)

Viszont csak úgy szórakozóhelyre nemigazán járunk külön, én személy szerint nincs mit kezdjek magammal ott nélküle. Egyszer volt h elmentem két barátnőmmel, ők leléptek pasikkal én meg csak ott álltam tovább, meg küldtem el szépen azokat akik próbálkoztak...azóta a baráti társaságunkban is szinte mindenkinek van párja igy együtt megyünk.

A páromnak se volt még igénye külön menni bulizni, nem mintha nem engedtem volna csak egyszerüen fel sem merült még hogy menne.

Nyaralni viszont együtt megyünk mindig,alig várjuk.

Nekünk ez igy kényelmes és jó, nem a komoly kapcsolat határait befalazva csináljuk igy.

Biztosan vannak, akik több külön időt igényelnek,nem tudom.

2018. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Ő szokott nélkülem bulizni, meg is csalt, szakítottunk is... De amúgy persze, lehet, miért ne? :D
2018. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!