Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, asszonyok! Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TüTüke81 kérdése:

Lányok, asszonyok! Amikor várandósok lettetek a párotoktól több szeretetet, odafigyelést és türelmet kaptatok? Butaság ilyet elvárnom?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elvárni dolgokat nem lehet. Legfeljebb kérni. Aztán, hogy megadja-e, attól függ, milyen embert választottál.
2018. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már kértem, de nem változott semmi. Van így értelme egy ilyen kapcsolatnak? Úgy értem, ha ebben a helyzetben, ami egy csodás állapotot kellene jelentenie mindkettőnknek, ha most sem mutatja ki, hogy szeret és fontos vagyok, akkor később milyen lesz ez a kapcsolat?
2018. jún. 6. 20:30
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ő akarja a gyereket? mert ha nem, akkor én nem csodálkoznék
2018. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"most sem mutatja ki, hogy szeret és fontos vagyok"

Most SEM? Tehát már a terhesség előtt sem mutatta ki. Akkor miért gondoltad, hogy ez majd hirtelen megváltozik?

2018. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem misztifikálod egy kicsit túl ezt a csodás állapotot?
2018. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Még kiírhatod párszor, nem fog változni ;)
2018. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Neked csodálatos. Neki nem biztos. Tervezett gyerek, vagy csak becsúsztatta?
2018. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
nem csak a hormonok beszélnek most belőled? én állandóan bőgtem terhesen mert nem törődik velem, nem szeret már, csúnyának lát, nem ért meg... most tiszta fejjel visszagondolva nagyon sajnálom hogy mindezt hónapokon át el kellett viselnie.
2018. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen várja a gyereket nagyon. Tervezett volt
2018. jún. 6. 20:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez van. Így kell őt elfogadni.
2018. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!