Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok még jóban lenne, tartaná a kapcsolatot a volt feleségével?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk közbe derült ki ez a kis kisebb "titok" hogy havonta legalább 1 üzenetet váltanak a chaten.Ja és a barátom megyei focista és jó párszor láttam már ott az exfeleséget.Az is kiderült hogy előfordult a párom hívta meg,ugyanis a nő nagy foci rajongó.

Nekem azért ez szurja kissé a szemem,de ha elmondom a problémám csak leráz,hogy nincs köztük már semmi.Nem hiába váltak el.

Szerintetek?Nektek ez furcsa lenne?Hogy lehetne kideriteni,hogy valoban egyikojuk sem erez a masik irant semmit?


2018. jún. 26. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem zavarna. Ha valaki meg akar csalni, megoldja.
2018. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem zavarna. Ennyi minimális kapcsolattartás nekem még simán belefér az exszel. Igazából még tetszene is, hogy tudott kultúráltan, harag nélkül válni, keveseknek sikerül.
2018. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Engem jobban zavarna, ha habzó szájjal ócsárolja állandóan. Sokat elmond valakiről, és te is tudod, mire számíts szakítás után.
2018. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem hisztiznék, de valahol zavarna. Ha elvàltak, nincs közös gyerek, semmi oka tartani vele a kapcsolatot, ha nem szereti màr és nem akar visszamenni hozzà.

Amúgy csak elméletben vàlaszoltam. Sose jöttem volna össze olyannal aki volt màr hàzas, exekkel haverkodik. Nekem ez nem fér bele. Természetesen csak azt vàrom el amit én is nyújtok. Nincs semmilyen kapcsolatom az exeimmel. Màr nincs közünk egymàshoz és ennyi. Az ilyen baràtsàgokban pedig nem hiszek.

2018. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, bár van két közös gyerekük, együtt voltak majdnem 20evet. Karácsonykor, gyerekek szülinap, ballagás stb. Mindig együtt vagyunk. Tok normális nő. Már jóval előttem elvaltak. Valószínű ha miattam történt volna akkor nem lenne ilyen a kapcsolat. Ők szoktak telefonon is beszélni, de előttem is. Nem zavar.
2018. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább maradjanak jóban - ha meg akar csalni, nem ilyen nyilvánvalóan teszi -, minthogy ócsárolja.


Az a szememben inkább visszás.


29n

2018. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!