Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a tettről?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szerintetek mennyire “elítélendô”, mennyire “kellene” rosszul éreznem magam emiatt?


Párommal együtt voltunk egy évig hol rendesen hol távkapcsolatban. Sajnos a dolgok nem működtek úgy ahogy azt elterveztük, veszekedtunk állandóan és szakított velem, viszont barátok maradtunk mert annyira jól kijöttünk olyan értelemben hogy mindent lemondtunk egymásnak. Ő azt azonban nem említette hogy barátnője lett (nyilvan félt hogy mi lesz akkor a “baratsagunkkal”). Én végig szerelmes voltam belé, ez nem változott soha és nagyon nehéz volt csak a barátja lennem.

Azonban nem tudom létezik e ilyen megérzés dolog (sose hittem benne előtte), de olyan érzésem lett hogy van neki valaki. Mindig mondta utána meg hogy baratoknal alszik stb valahogy éreztem hogy hazudik - dehát ki voltam én akkor hogy ezen kiboruljak?!


Nem sokkal később addig nyomoztam amíg megtudtam, hogy ki a csaj. Nem ismertem viszont ismerősök ismerőse így hallottam már róla. Nagyon fiatal volt akkor, sokkolóan (párom 21 volt ő 15).

Nagyon megbantódtam ezzel. Nekem sose volt bajom a korkulonbsegekkel de hogy utánam (18) egy ilyen kislánnyal kezd (aki ráadásul meg teljesen jogosan a plussmacikkal töltött fel képeket) az nagyon kiborított.

Nagyon olyan típus vagyok hogy ami kell azt megszerzem, és ez teljesen automatikusan jön...

Addig ugykodtem amíg egy ismerősömmel beszéltem és lett egy munkalehetőség volt páromnak, pont olyan területen amit szeretett volna csinalni. Tudtam hogy ez annyira fontos kész neki, hogy meg a csajt is otthagyja - és igazam lett. Pakolt és egy héten később már repülőre ült és mar itt is volt. Adtam neki szállást, mindent.

Tudtam azt is hogy nem fog tudni ellenállni nekem mert köztünk a szex nagyon jó volt mindig is.

Ezért azt mondtam hogy sajnos a vendég szobában nem tud aludni mert tele van pakolva dobozokkal de a szobámban szívesen fogadom. Hezitált majd azt mondta hogy hat ha nincs más akkor jó de ő nem alszik mellettem hanem egy külön matracon.

Persze nem így lett és már az első nap lefeküdtünk.

Őszintén szólva ezt akkor nem azért csináltam, mert újra ossze akartam jönni vele. Hanem azért hogy valahogy megbüntessem mert hazudott nekem (több dologról is a lányt illetően, letagadta meg amikor konkrétan rákérdeztem akkor is).

Aztán ez a csak szex kapcsolat ment pár hónapig, majd közölte velem hogy ő úgy érzi nagyon szeret megint és nagyon jó velem. Persze ennek nagyon örültem minden ellenére ...


Utána mármint hivatalosan is együtt voltunk 3 hónapja amikor a kiscsaj bejelolt facebookon és irt nekem hogy esetleg tudok e valamit a srácról mert annyit irt neki csak, hogy “nem tudom tovább folytatni, elég volt belőled”.

Nem tudtam mit irni, írtam hogy elköltözött, itt van velem.

Letiltott.


Most hogy ezt így leírtam részleteiben szerintetek mennyire etikátlan amit csináltam?

Bevallom ma is eszembe jut még, és rosszul érzem magam miattta mert olyan fiatal volt a csaj és annyira tapasztalatlan, az sem kizárt hogy a párom volt neki az első. Igaz ez nem mai történet de most pont történt valami ami miatt megint eszembe jutott.


Pár barátnőm nagyon megszolt emiatt hogy undorító vagyok és önző...


Egyébként azóta együtt elkoltoztunk párommal, boldogok vagyunk, el akar jegyezni.


2018. jún. 30. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt. Az élettől már megkaptad a méltó büntetésed, hiszen a párod, ez a gerinctelen féreg, már eljegyzett téged. Ezzel lezártnak tekintheted az ügyet.
2018. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiú és lány között nincs barátság, ezt ti is bebizonyítottátok. Amúgy önző és gerinctelen vagy te is, meg a fickód is, szóval megérdemlitek egymást!
2018. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Igazat írtál a csajnak, nincs ezzel gond.
2018. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Te csak a 3,14nád után mentél, ő a farka után. Nincs semmi meglepő itt ebben a beteg, ösztönös társadalomban...kérjük a következőt!
2018. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást.
2018. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbüntetted azzal, hogy lefeküdtél vele!

Ilyen büntetést én is elviselnék.

Miért nem engedted, hogy megpróbálják és boldogak legyenek. El kell engedni. Ami nem működik, nem kell erőltetni.

2018. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megdobbento, hogy meg felig gyerekkent is (nem, nem vagy annyival idosebb am egy nasik tinilanynal sem testben sem szellemileg) ennyire kiegett es undorito vagy.
2018. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Az ember, ami/aki kell neki, megszerzi.

Nem így működne az ember, még mindig kődarabokkal próbálnánk tüzet gyújtani. A nők jó része, ha kell a pasai, azért mindenre képesek. Amit tettél, az egy mindennapos, természetes dolog. Semmi baj nincs vele.

2018. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem zavart a sztori, szerintem nincs veled semmi baj. Mondjuk nem értek egyet a döntéseiddel, de elfogadhatóak a tiéd is. Az akkoron 15 éves csajt meg nem hiszem hogy megviseli, talál jobbat.
2018. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon olyan típus vagyok hogy ami kell azt megszerzem, és ez teljesen automatikusan jön..."


Ja hát nem probléma, csak olyan vagy, mint a többi tinipi..csa a korosztályodból. A 15 éves is odatartozik.

szánalmas vagy, de nem vagy különlegesen az. Csak olyan tipikus.

2018. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!