Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyre távolságtartób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre távolságtartóbb. Megcsal?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt, pár hete viszont egyre távolságtartóbb, nem szeretne nálam maradni éjszakára, vagy ha marad, akkor sem jutunk el a szeretkezésig. Az az érzésem, hogy nem kíván már, szerintem van valakije.

23 lány, 25 fiú



2018. jún. 30. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Oszlik a rózsaszín köd.
2018. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Hú, pedig itt lennénk páran, akik ott maradnánk nálad, benned éjszakára.
2018. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Menthető ez a helyzet még, vagy innen elindultunk a lejtőn?

Próbáltam beszélni vele erről, neki meg az volt a válasza, hogy ez nem igaz (szerintem nem akarja beismerni nekem)

Mit tegyek?

2018. jún. 30. 22:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog, hogy a rózsaszín köd idővel elmúlik, és ez egyáltalán nem baj. A kérdés csak az, hogy utána hogyan tovább, mert kiderülhet, hogy nagyon nem passzoltok össze, és akkor kár folytatni, ha pedig a kapcsolat megmarad, akkor szintet tudtok lépni.
2018. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyenlőre figyeld meg mit csinàl pl telefon nyomkodàs stb .
2018. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Negyedik, figyeltem már ezt is, sokszor smsezget, mikor velem van, viszont nekem alig válaszol, ha keresem. Ő meg szinte egyáltalán nem keres engem
2018. jún. 30. 23:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem is keres már egy elég rossz jel.
2018. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy ez a kapcsolat csak ennyi volt.
2018. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után szerintem még nem kellene elmúlnia a rózsaszín ködnek, úgyhogy ha már ilyenkor az az érzésed, hogy hűl ki a kapcsolat, akkor lehet jobb, ha véget vetsz neki, akár megcsal, akár nem.
2018. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

Én is úgy érzem, talán az lesz a legjobb ha én vetek véget a kapcsolatnak

2018. júl. 1. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!