Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek szüleim kontra barátnőm!?

Figyelt kérdés

Szüleim gyanakodnak paromra hogy pénzeli a szüleit az én tudtom nélkül. Rakerdeztem de azt mondta hogy nem. Nem tudom hogy mit tegyek..

Egy hónapja költöztünk össze szüleim segítségével. Párom szegényebb családban nőtt fel,őt nem nagyon segítik szülei


2018. júl. 2. 09:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Mert a szüleid tartanak el titeket? Az ő segítségük miben nyílvánult meg? Adtak pénzt lakásra vagy mi?"


Nem az a lényeg, hogy a fiú szülei adtak-e pénzt lakásra.

Az a lényeg, hogy fognak-e tudni lakást venni a fiatalok úgy, hogy közben havonta pár tízezer forint a lány szüleihez vándorol.

Közös kassza vagy külön kassza, édesmindegy, de így jövőt nem lehet építeni együtt.

2018. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!