Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apám lehetne a szüleim szemszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám lehetne a szüleim szemszögéből nézve, hogyan kezeljem ezt előttük?

Figyelt kérdés

25 év korkülönbség van köztünk, ami már első hallásra is soknak tűnik, ha reálisan nézzük.

Én 25 éves vagyok...

Ha eljön az ideje hogyan vezessem fel anyuéknak, hogy ő a választottam, mégis a lánya lehetnék...?


2018. febr. 28. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha van merszed arra, hogy apád korúval randizz, akkor ne legyél gyáva, és legyen merszed őszintén, minden félelem nélkül a szüleid elé állni, és elmondani nekik a kapcsolatotokat.
2018. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
És szerinted ebből mi fog kisülni? Nem hiszem, hogy belegondoltál, idővel problémák fognak jelentkezni. Egy generáció van köztetek. De gondolkodsz is, vagy csak a mának élsz? Úgy értem, belegondoltál, hogy mi lesz később? Mikor te 40 éves leszel, ő 65. Pelenkázni akarod? Vagy nem gondolkodsz ilyeneken, mert úgyse maradtok együtt alapon mindegy neked. Egy biztos. Ne tervezz hosszabb távra. Sosem értem az ilyen embereket, nem gondoltok bele, hogy a korkülönbség nem most, hanem később fog kijönni rajtatok? Generációs különbség van köztetek.
2018. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Aranyos vagy, de az ilyen bácsikat nem fogja érdeklni anyu-apu.
2018. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Haha. úgy beszélsz kettő, mintha az átlag házasságok élethosszig tartanának. Nem tom engem jobban ijesztenek az ilyen gyávák, mint a kérdező. Aki megy a szíve után és max lesz belőle ami lesz.
2018. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Interferencia ***** válasza:
Nekem mindegy.
2018. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Képzeld magad a helyzetükbe.

Van egy fiatal lányod, aki egy korodbelivel jön össze, és a helyzet olyan komoly, hogy már az áldásodat kérik. (Vagyis inkább csak a lányod, a férfi aligha...)

Milyen aggodalmaid lennének? És mit gondolnál egy olyan férfiról, aki hajlandó egy fele annyi időssel összeszűrni a levet? Esetleg féltenéd a jövőbeli unokáidat, hogy nagy valószínűséggel viszonylag korán elveszítik majd az apjukat? Vagy aggasztana, hogy ha mégis szakítanak pár év múlva, akkor a lányod az állítólagos "legszebb" éveit pocsékolná rá?

Na ezeken szépen menj végig, és mire minden aggodalmat és kritikát elhárítottál, valószínűleg fel leszel készülve a szüleiddel való beszélgetésre is.

2018. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Haha. úgy beszélsz kettő, mintha az átlag házasságok élethosszig tartanának. "


Senki se mondta, hogy élethosszig tartanak, azonban véleményem szerint, ha nem úgy állsz hozzá egy kapcsolathoz, hogy mindent beleadsz és azt szeretnéd, hogy életed végéig szóljon, akkor inkább bele se menj a kapcsolatba. Vagy csináld 100%-osan, vagy sehogy. Én nem tudnék úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy majd meglátjuk mi lesz. Akivel együtt vagyok, ő vele képzelem el a jövőmet, márpedig 25 évvel idősebbel elég nehéz elképzelni, ugyanis nincs jövője.

2018. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gazdag a férfi?
2018. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!