Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom minden pénzt a lakásár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom minden pénzt a lakására költ, nekem már elegem van ebből. Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés
Már együtt voltunk amikor kitalálta hogy lakást vesz, a szülei adtak rá pénzt. De ő nem elégedett meg egy átlagos méretű, viszont szép állapotú ingatlannal. Hanem a 20 millió önerőre még a nyakába vett 15 millió hitelt, hogy vehessen egy 5 szobásat, ami amúgy totál lepukkant, és rá kell költeni még 10-15 milliót legalább. A történet egyik szépsége, hogy kijelentette a családja, hogy én nem adhatok bele pénzt a vételárba, mert ők saját tulajdont akarnak minden téren. Nos, beköltöztünk a romos lakásba.... De mi nem a boldog párok életét éljük, hanem minden a lakásról szól azóta. A páromat csak a felujitás érdekli, és minden szórakozásról, programról, már a kedvenc ételeinkről is le kellett mondani emiatt, hogy minnél több pénzünk gyűljön össze az Ő LAKÁSÁNAK felújítására. Mert a hiteltörlesztő mellett, képtelenség annyit félretenni hogy haladjanak is a dolgok, inkább nélkülözünk. Közös számlára érkezik a fizetésünk, de ezt én nagyon nem érzem fairnek, hogy én lemondjak a pénzem nagyrészéről, azért hogy egy olyan lakást támogassak, amiről a párom kijelentette, hogy nem szeretné soha közös tulajdonná tenni, mert a szülei ezt megtiltották neki. Nem beszélve a felfordulásról, koszról, zajról, és ahogy a pénzügyek állnak ez még sok évig fog tartani. Tudja, hogy mennyire elegem van az egészből, megy rajta a veszekedés. De nem érdekli, úgy beszél hogy neki aztán mindegy, ha nem tetszik költözzek el.
2018. júl. 2. 16:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
"Ti szakítanátok?" => Mint a pinty...
2018. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy kihasznál téged. Ahol most élünk lakás , a páromé, de egyenlő félként tekint rám és én otthon érzem magam. Ő fizeti a hitel törlesztőt, a számlákat és a kaját közösen. Előző voltam.
2018. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Es te belementel ebbe.. xD idiota
2018. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból nem úgy tűnik, hogy kiegyensúlyozott párkapcsolatotok lenne, amiben a közös jövőt építitek. Szerintem itt az elsődleges kérdés, hogy kettőtöknek és a jövőtöknek épül a ház vagy neki és a családjának? Mert ha kettőtöknek, akkor meg lehet beszélni, hogy mi és hogyan történik, de ha csak nekik, akkor te olyan dologra pazarolsz pénzt és időt, amit aztán sose fogsz látni.
2018. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyel mar ennyire hulye,atyaeg...fizeted egy olyan lakasnak a felujitasat,ami sose lesz a tied?! Ennel nagyobb lehuzast meg nem hallottam...
2018. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Te visszaolvastad amit ide leírtál? Komolyan mennyire kell hülyének lenni, hogy vállald a nyomorgást meg a nélkülözést, hogy a csávód(!), még csak nem is a férjed, a csávód egy hatalmas házat rendezhessen be kizárólag saját magának. Azt a pénzt amit beleöltél abba a házba, a büdös életbe nem látod viszont, cserébe viszont bármikor kidobhat onnan.

Na de ha neked így jó, hajrá...

2018. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sajat tulajdont akart az egy dolog. Van aki igy erzi magat biztonsagban. A nem fair az az, h elvarja h te alacsonyabb eletszinvonalon elj egy olyan cel miatt ami teged nem erint, es tedd a penzed olyanba amihez semmi közöd. Röviden: hagyd ott, kihasznàl.
2018. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
Mit tettél végül?
2018. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%

Nos, valahol igaza van. En sem kozoskidnek a lakasomon. Az az enyem. Egyedul.


Viszont semmit ne fizess abba a lakasba, csak a rezsit. Ez elgondolkiznek azon, hogy vele akarok-e elni.

2018. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
10-es miért lett lepontozva?
2018. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!