Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom minden pénzt a lakásár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom minden pénzt a lakására költ, nekem már elegem van ebből. Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés
Már együtt voltunk amikor kitalálta hogy lakást vesz, a szülei adtak rá pénzt. De ő nem elégedett meg egy átlagos méretű, viszont szép állapotú ingatlannal. Hanem a 20 millió önerőre még a nyakába vett 15 millió hitelt, hogy vehessen egy 5 szobásat, ami amúgy totál lepukkant, és rá kell költeni még 10-15 milliót legalább. A történet egyik szépsége, hogy kijelentette a családja, hogy én nem adhatok bele pénzt a vételárba, mert ők saját tulajdont akarnak minden téren. Nos, beköltöztünk a romos lakásba.... De mi nem a boldog párok életét éljük, hanem minden a lakásról szól azóta. A páromat csak a felujitás érdekli, és minden szórakozásról, programról, már a kedvenc ételeinkről is le kellett mondani emiatt, hogy minnél több pénzünk gyűljön össze az Ő LAKÁSÁNAK felújítására. Mert a hiteltörlesztő mellett, képtelenség annyit félretenni hogy haladjanak is a dolgok, inkább nélkülözünk. Közös számlára érkezik a fizetésünk, de ezt én nagyon nem érzem fairnek, hogy én lemondjak a pénzem nagyrészéről, azért hogy egy olyan lakást támogassak, amiről a párom kijelentette, hogy nem szeretné soha közös tulajdonná tenni, mert a szülei ezt megtiltották neki. Nem beszélve a felfordulásról, koszról, zajról, és ahogy a pénzügyek állnak ez még sok évig fog tartani. Tudja, hogy mennyire elegem van az egészből, megy rajta a veszekedés. De nem érdekli, úgy beszél hogy neki aztán mindegy, ha nem tetszik költözzek el.
2018. júl. 2. 16:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippelek, de lehet, hogy mert olyan "nagypofájúnak" tűnik, amiért az exről ír, a kérdéshez totál irreleváns, hogy a pasija meg az exe kimozdultak-e vagy sem.
2018. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%
Én simán otthagynám. Eleve egy olyan lakásban laksz, amit sosem érezhetsz a sajátodnak. Akkor sem, ha te is az összes pénzed ráköltöd. És te is nélkülözöl azért, hogy a párodnak kész legyen az ötszobás ingatlanja. Egyébként innen látszik, hogy idióta, ennyi pénzből jó állapotú, szép házakat lehet venni. :D na mindegy.
2018. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
74%
Én megérteném, hogy saját tulajdont akar, végülis miért ne, ő adta bele a több pénzt. Nyitnék magamnak saját számlát, a fizetésemet oda utaltatnám. Megbeszélnénk, hogy mennyi a rezsi rám eső része, esetleg az étkezés, a többi pedig maradna az enyém. Egy fillért sem adnék a felújításba, azt állja ő, ha már úgyis az ő lakása. Mondjuk kérdéses, milyen jövőtök lesz így???
2018. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre meg mit lehetne írni?

Ha már belementél ebbe, az azt jelenti, hogy eddig se nagyon zavart a hülyeség, miért most gondolkoztál el ezen?


Egyértelmű, hogy el kell hagynod. Viszont az az érzésem, hogy te is csak egy vagy azok közül, akik feltesznek egy kérdést, aztán úgyse csinálnak semmit.

2018. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Miért nem költözöl el?


Ebbe a házba te beleölsz egy csomó pénzt úgy, hogy SOHA nem látsz belőle egy vasat sem viszont.

2018. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!