Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt tűrni?

Figyelt kérdés
19 L vagyok és a barátommal már 2 éve távkapcsolatban élünk. Kosok vagyunk, és folyamatosan egymásnak megyünk. Így történt hogy szakított velem 1 éve és egy töle 800 km-re lakó lánnyal kezdett el beszélni. A szakításunk napján össze voltam törve még ö ezzel a lánnyal a szerelmeként beszélgetett. Majd újból összejöttünk de a lányt képtelen volt letiltani, kitörölni az életéböl. Majd újból szakított velem és ezalkalommal teljesen magába bolondította lányt (hozzáteszem akivel még soha nem találkozott). Mindezt csak azután tudtam meg a telefonjából miután én küzdöttem érte hogy nem adhatjuk fel. Nagy nehezen annyi könyörgés után letiltotta a szemem láttára a facebookról. De az instagramon és sms-ben zaklatta a lány. Majd miután letiltotta mindenhonnan a lány barátnöje azzal kereste fel a barátomat hogy a lány felvágta az ereit. Na barátomnak rögtön büntudata támadt és ráírt a lányra meg bekövette. De miattam nem érez büntudatot. Most pedig a lány és a barátnöje folyamatosan figyeli a közösségi oldalaimat és letiltanak meg feloldanak (megjegyzem privát a fiókom és nem tud idegen látni semmit). Roppant idegesítö és a barátom nem képes letiltani végre végleg. Mindig azzal feneyegetett hogy feloldja ha felhoztam (hisz mégcsak bocsánatot sem kért). 1000 km van köztünk így még fusztrálóbb hogy nem tudok ellene tenni semmit. El kell ezt türnöm neki vagy ez már nem fér bele egy kapcsolatba? szeretem... és attól tartok soha nem fogja abbahagyni...
2018. júl. 2. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi taigetosz pozitívat egy rakáson....
2018. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

"Kosok vagyunk, és folyamatosan egymásnak megyünk."

Személy szerint már azt sem tűrném egy percig sem, ha valaki hinne a horoszkópba. Értelmes, felnőtt embert keresnék kapcsolatra, nem egy mesevilágban élő kisgyereket.

Aztán azt sem tűrném, ha valaki kidobna és visszaakarná magát könyörögni.

Te majd ezt tűröd jó sokáig, aztán újra ki leszel dobva, de eszedbe ne jusson a férfiakról általánosító kijelentést tenni, ha saját magadnak választottad ezt.

2018. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Kutyának beadnád, megveszne...

Ennyi idiótát.

2018. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alap beállitása,hogy lehet érzelmileg zsarolni,lehet csaj barátnője vagy kitalálta vagy ezzel akarják sakkban tartani,hogy ha nem tartja vele a kapcsolatot megis ölheti magát a csaj. . Szóval grat a párodnak ,hogy ilyet szedett a nyakába
2018. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Csak mondom.
2018. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ovis kategória.
2018. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyire nincs jó faszi vagy nő. Értem én, hogy távkapcsolat de ne így hozzatok bele színt...

Fuss pár kört aztán menj a dolgodra ő meg csináljon amit akar az életeden kívül.

2018. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Itt is megmutatkozik, hogy mennyire romboló hatása van az online világnak...:(
2018. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsü, az emberi hülyeségne van romboló hatása.


Kérdező, te is hülye vagy, meg a "párod" is... nem való nektek semmilyen kapcsolat, két dedós.

2018. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!