Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtátok volna vita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok volna vita nélkül tűrni, hogy a párotok majdnem minden nap elakar hagyni? Ha Te Vele tervezed a jövődet és ő csak elakar hagyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Ti mit tennétek, ha bármit tesztek, az nem felelne meg a Párotoknak?

Sajnos belementem egy olyan párkapcsolatba, (szeptember 4-től éltünk együtt), ahol mindent megtettem, hogy jó legyen Neki, de Ő soha nem akart igazából párkapcsolatot velem, mert szereti a változatosságot és mindig azt mondta, hogy nekünk jobb kell mindkettőnknek, mert van jobb...stb... és szinte minden nap könyörögnöm kellett, hogy maradjon velünk. Amikor nem könyörögtem elment 1-1 hétre...

Sajnos nagyon megviselt, hogy SOHA NEM AKART MINKET IGAZÁBÓL ANNAK ELLENÉRE, HOGY MINDENT MEGTETTEM és ezért sok vita is volt. Ti hogyan tudtátok volna vita nélkül tűrni, hogy a párotok majdnem minden nap elakar hagyni??? Sajnos nem tudok vitázni, de vitára nincs is szüksége! Folyamatosan csendben kellett volna tűrnöm mindig a beszólásait, hogy "ez a búcsúfotó". "Majd a jövendőbelijének jó lesz - ezt úgy értve aki majd ő utána jön, mert ő nem marad örökre velünk" stb...

A Lányaim elfogadták, a Kicsi már apaként szólította, nem kellett dolgoznia mégis sok luxusban részesült....

Ti mit tettetek volna, hogy csendben nyeljétek ezeket???



#veszekedtem
2018. jún. 27. 12:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, az első után engedem el a fenébe. Anyaként hogy lehetsz ennyire felelőtlen, mégis miféle példát mutatsz ezzel a gyerekeidnek...? Hogy nyugodtan engedhetik, hogy némi odadobott csontért nyugodtan tűrhetnek bármilyen megaláztatást? Jézus szedd már össze magad...
2018. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Aki menni akar, azt el kell engedni. Fölösleges futni egy olyan kocsi után, ami már nem áll meg neked és nem vesz fel.

Valószínűleg csak jól kihasznált. Nem is értem, hogy minek akartál te küzdeni egy ilyenért.

Azért kislány, legyen már egy tartásod, hogy nem futsz a pasi után.

Könyörögni? Úr isten, mit kell meghunyászkodni egy pasi előtt? Ha nem szeret, nem akar veled lenni, akkor mit erőlteted? Csak rosszabb lesz.

2018. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

A férjed Bokros Lajos? Ő fenyegetőzött minden nap miután Horn kinevezte, hogy ő aztán most lemond. Aztán valahogy mégse sokáig.



A baki ott van, hogy "mindent megtettem"... Alárendelted magad, ami régen rossz, nemtől függetlenül. Első szabály: sosem rendeljük alá magunkat másoknak, de fölé se.


Ismerek egy hasonló nőt, mint te, általában alkoholista-munkakerülő férfiakat szop így be, mivel jóindulatú (naív), nem túl okos, van lakása meg örökölt pénze és nem túl előnyös a külseje. Naná, hogy az alkesz-lógós férfiak mindig kihasználják ezt.


Igaz fordított nemekkel is ismerek olyat akitől viszont a "barátnői" próbálják mindig elszedni a lakást meg az örökölt pénzét.


Szomorú ez, mindhárom esetben.

2018. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Sehogy. Ahányszor ilyen volt velem, a 2.-3. alkalommal, mivel megbeszélni nem lehetett és vagy nem változott, annyiban hagytam.

Volt, aki csak tudomásul vette, volt aki reklamált, de potyára nem erőlködök senkinek. Minél több ilyen van, annál kevésbé.

31/f

2018. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Akinek nem inge, ismeritek a mondást... ez annak szól, aki szánalmas módon jön, és egy normális hozzászólást lepontoz nullára, mert miért ne..
2018. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Ossze sem jottem volna vele.


Es bocsi, de nem a parod. Csak egy phaszi, aki eppen veletek el, mig nem talal jobbat.

2018. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, keress fel egy pszichológust viccen kìvül. Hátha sikerül helyre tenni az önbecsülésedet. Szánalmas amit művelsz. Minek tervezel olyannal jövőt, aki nem akar veled? Meg könyörögni? Elment az eszed? Szerintem mar direkt húzta is az agyad, mert annyira adod alá a lovat, hogy a földbe döngölhessen.

Szedd már össze magad, gyerekeid vannak, aztán azt a példát kell latniuk, hogy az anyjik egy ilyen nyomorult talpnyalója?

Jesszus....

Aki menni akar, ki kell nyitni az ajtót, esetleg a kezdőlökést is meg lehet adni.

Szóval kapard össze a maradék önbecsülésed a mélyről, és dobd ki az életetekből, mindannyiotok érdeke. A gyerekeknek is stabilitás kell, nem egy ilyen senkiházi bohóckodása, meg az anyjuk megalázkodása.

2018. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek mentél illetve mennek bele emberek ilyen kapcsolatba.Nálam az elsők közt van megtudni h az illető h képzeli a jövőt..mivel monogám ragaszkodó típus vagyok..ezért az ilyen mentalitású embereket hagyom had éljék az életüket nélkülem ahogy jónak látják.Ha útközben derülne ki akkor mehetne isten hírével nincs értelme folytatni az csak kín szenvedés lesz.Ha pedig még ilyen paraszt módjára is teszi akkor páros lábbal zavarnám el..
2018. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Engedd menni, ő nem akar veled lenni.
2018. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit van itt min vitatkozni?

Egy egy senkiházi bunkó... élvezi, hogy szenvedsz. Te meg szenvedsz, ahelyett, hogy elhajtanád a francba... minden nap egy "búcsúfotó"? És aztán örülsz, hogy ad még egy napot?

2018. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!