Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar ha barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ha barátnőm csak olyan rövidnacikat hord amiből kilóg a segge?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 11:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
Az csak az egyik dolog, hogy a fél világ látja a seggét, de az egyik ilyennek sem jut eszébe, hogy így ül le tömegközlekedésen és nyilvános helyeken. Ült előtte csöves, hasonló seggkidobós leány, kiskutya stb. Gusztusos nagyon... De a szexizés mindenek felett.
2018. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Gymnospermatophyta ***** válasza:
74%
Engem is zavarna. Persze, utcán külső szemlélőként jó megnézni az ilyet, meg a nem ilyet is, de ha a barátnőmről van szó azért kicsit más a helyzet. Szeretem a rövid nadrágokat, de azért a fenekét, még ha csak éppen hogy is, de takarja el. Én a helyedben beszélnék vele. Meglehet normálisan mondani, finoman. :)
2018. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%

"Normális válaszokat kérek. Képzeljétek el hogy nektek is van barátnőtök.(ahogy észreveszem sosem volt/lesz)"

Pedig van. Sőt, még kommunikálni is tudunk. Ráadásul nem olyat választottam, aki az öltözködésével kikerget a világból. Meg mással sem. Így sokkal egyszerűbb.

Ja, és kommunikáció, mondtam már? A kis szád nem csak evésre való.

2018. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
5%

Én bírnám, ha ilyesmit hordana, nekem tetszene, és ha másoknak tetszik, azt sem bánom egyáltalán.


Miért zavar téged? Önbizalomhiány? Birtoklási vágy? Féltékenység?

2018. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

Kétszer is gondold meg, hogy felteszel-e ilyen kérdést, mikor itt többnyire incelek vannak, akik életük során eddig csak a monitoron láttak puncit.


Egyébként jogosan zavar, mert közönséges, igénytelen és nem higiénikus. Ha szép lábai, vékony combja van, semmi gond nem lenne egy normális rövidnadrággal vagy miniszoknyával, de ez már tényleg csak arról szól, hogy minél több ilyen szűznek mutogassa magát.

2018. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Jobb szeretném, ha a látványt megtartaná nekem és nem tenné közkinccsé :)
2018. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én mindig adtam a barátom véleményére,ha megmondta mi nem áll jól. Ha jól áll neki akkor meg simán mond meg hogy téged zavar,de ha nem akar változtatni fogadd el.
2018. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van egy nadrágom, nem tapadós hanem ilyen lenge, ezért ha lépek kint van a fenekem alja (az ő állítása szerint). Szerintem engem meg nem érdekel 😀
2018. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az, hogy megemlíted, az nem megszabás!


Mondd meg, hogy zavar, mert más is csorgatja rá a nyálát (nyilván ez is az oka, amúgy), tök feleslegesen teszi ki a seggét, anélkül is jónő.


Én nyáron szívem szerint egy szál seggben lógnék, de van bennem annyi, hogy legalább a combom közepéig érjen már a szoknya :D


29n

2018. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi a fäsznak választottad, ha nem tetszik a stílusa, gondoltad, hogy majd ha foglalt lesz, leváltja a ribis ruhatárát? :DD
2018. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!