Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavart már?

Figyelt kérdés
Párommal strandra készülünk és mostanában szedett kicsit magára engem ez egyáltalán nem zavar, de az, hogy mások is láthatják igen. Ráadásul ki is van kicsit pattogva, mert borotválkozik. Pocija is nagy. Mást is zavart már, hogy mi lesz, ha mások, rokonok látják?
2018. júl. 5. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Túlzott féltékenységre vall a kérdésed. Már miért zavarna, hogy elmegyünk strandra és mások is látják? Ez hozzá tartozik a strandoláshoz...vagy inkább menjen téli ruhában a vízbe??
2018. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szégyelled akivel vagy.inkabb szakits
2018. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem,sose zavarna ilyesmi. Úgy szeretem a párom,ahogy van. Nem kirakatbabának cipelem magammal,hogy másoknak mutogassam.
2018. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Nekem tetszik a párom.

Hogy másnak tetszik-e, az miért kellene hogy érdekeljen? Ha valakinek nem jön be, az így járt..

2018. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy mások mit gondolnak a párom testéről, de tovább megyek, az se érdekel, hogy az enyémről mit gondolnak.


27N

2018. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha szereted, olyannak fogadod el amilyen.

Van rajta egy kicsi plussz? Téged zavar? és őt? ha nem akkor mit agyalsz azon hogy mások mit mondanak? mellesleg semmit sem fognak mert strand.....szégyelled??

2018. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Így leírva nekem inkább úgy tűnik, hogy téged zavar, hogy a párod ki van pattogva meg kicsit szedett magára...Ha téged nem zavarna, akkor most is tökéletesnek látnád és büszkén mennél végig vele a strandon.:)
2018. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szégyelled, ne menjetek strandra. Te biztos túl tökéletes vagy ahhoz hogy vele mutatkozz alul öltözve.
2018. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott, ugyanis RHADTUL zavar a dolog, klünben nem született volna meg a kérdés.


Az én párom is pocakosabb, hátaztán? Pont leszarom, és aki beszól, az készülhet egy letolásra tőlem.

2018. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!