Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek velem akar lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem akar lenni vagy a másik lánnyal?

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy srác, akivel 2 hónapja együtt vagyunk (tudom, nem sok), viszont kiderült a napokban, hogy előttem egy másik lánynak csapta a szelet a karunkról, aki sokkal szebb és csinosabb nálam.. azt mondja szinte nem is beszéltek, de én másoktól nem ezt hallottam. Van fent egy kép páromról, amit a lány be is imádozott. Szóval nem gondolnám, hogy olyan rosszul jöttek volna ki, mint ő előadja. Órarend tervezésnél sem akarta elmondani melyik gyakorlatokon lesz, gondolom nem akar velem sokat együtt mutatkozni. Nem tudom mit csináljak, szerintetek? Titeket is zavarna, ha kiderülne, hogy egy helyen van a párotok az exével?

2018. júl. 5. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát, sz.r ügy... valszeg nincs ló jó a szamár is alapon veled van, közbe a szépcsaj iránt meg epekedik, de az meg letojja a fejét.
2018. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Óvoda pedagógus vagy?
2018. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha a másik lány után epekedne, minek lenne 2 hónapja veled? Azért az szerintem már kicsit hosszú idő ahhoz, hogy csak féltékennyé akarjon tenni valakit.
2018. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!