Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kihült a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kihült a kapcsolatom mitkéne tennem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok! A barátommal 19.-én leszünk 1és fél évesek. Nem tudom h amit érzek az szerelem e vagy csak szinplán kötődés..mostanába felfigyeltem arra magamon hogy sokszor ábrándozok arról h mással is kipróbálhassam magam (nem csak sex téren)!néha úgyérzem élni szeretnék nélküle.. de sokszor eszembe jut h nem azért tartottam ki mellette eddig h pont most vége legyen 5 ször szakítottunk és egyszer meg is puszilta (szájra)azt a csajt akire féltékeny vagyok! mostanába a sex-et se élvezem anyira vele mint eddig soha életemben nem volt még hüvelyi orgazmusom sem.:$ mit csináljak próbáljam meg fellobbantani a tüzet vagy inkább szakítanom kéne? de félek attól h egyedül maradok:S:$
2010. jún. 17. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szerelem nem örök egyik kapcsolatnál se szóval, egyébként meg fiatal vagy, lehet másra vágysz. egyedül maradni meg nem fogsz.
2010. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy élned kell!

Egyébként az a jó ha most álmodozol mintha később tennéd!

2010. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt az idő hogy szakítsatok. És ne parázz, nem maradsz egyedül. Légy vidám, dögös, jókedvű, és szexis. A pasik ezt imádják.
2010. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmek ilyenfajta átalakulása normális ennyi idő után. A nagy lángolás sosem tart örökké, a szerelemből idővel szeretet, kötődés, stb. lesz. Tehát ha csak ez a gond, nem kell elhagyni.

A hüvelyi orgazmus hiányáról nem feltétlenülő tehet, vannak nők, akik egyszerűen nem képesek rá, nem is kevesen. Csiklóizgatással ez is megoldható.

Az már elgondolkodtatóbb, hogy szájrapuszizgat egy lányt, és okot ad a féltékenységre! Ha emiatt rosszul érzed magad mellette, az nyomósabb indok a szakításra!

De ami a leginkább indokolja, hogy mindez 16 évesen történik veled. Szóval rengeteg időd van kiélni a pasizási vágyaidat, tapasztalatokat szerezni, hogy ne az első adandó pasihoz menj hozzá.. Nekem is néha támadnak kétségeim a kapcsolatom felől, mert 2 év után már nem lángol úgy, és hol ez tetszik, hol az, rámtör a pasizhatnék, de én 25 éves vagyok. Ha összejönnék mással, idővel ugyanez lenne a szitu, szóval nem hiszem, hogy jó ötlet lenne eldobni magamtól, mert egyébként k*rvajó az egész. De te csak 16 vagy, sokan ilyenkor még bőven szüzek.. szóval ha nem jó a kapcsolat, nyugodtan hagyd el, csomót tapasztalhatsz még.

2010. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

minden kapcsolat elérhet egy ilyen pontba a fontos hogy beszéld meg vele mi aggaszt hogy tudja neked mi jó mi nem

nem baj ha magától nem tudja

ha szereted ne dobd el

hüvelyi orgazmus?még bőven lesz alkalmad hogy átéld :)

akadnak könyvek amik segítenek fejleszteni a jó szexet

nekem a szexmasszázs és a tao volt meg csak a masszázs érdekelt és nagy izgi volt az újdonság

2010. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!