Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit akar tőlem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar tőlem? Miért van velem ha zavarja hány éves vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és van egy srác aki ismerkedni akart velem és mondta hogy talizzunk ilyenek.. voltunk is egy pár helyen tök jó volt nem volt még semmi komoly csak kézen fogva mentünk. Most nagyon sok problémája van otthon és én próbáltam vele minél megértőbb lenni.. és mondta h időnként iszik.. és én erre azt mertem mondani ha nem rúg be az ember és ésszel akkor nincs vele baj.. én is szoktam bulikor alkalmanként inni 2-3 dl boros kólát de nem szoktam berúgni/hányni ilyenek az nem jó. erre ő azzal jött hogy őt ezért már megverte vna az apja ha ennyi idősen ivott vna.. és hogy az én apám tud róla meg minden meg neki vannak elvei.. mintha akasztás járna amit csinálok kb.. ő pedig most akarja kipróbálni a cigit, vizipipát, én meg határozottan lebeszéltem róla ( ez még azelőtt volt mielőtt beszéltünk volna a piáról) mivel én sem dohányzom mert az nagyon egészségtelen. De most mégis ha problémája lenne a korommal mit akar velem?Tőle még nem mertem kérdezni..
2011. júl. 1. 12:57
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Barátnőim mondták hogy miért mondtam neki hogy néha 1-2 havonta lecsúszik egy kis boroskóla.. de hát ha azt mondom hogy soha nem ittam még.. sztem egy kapcsolat annyit ér amennyire őszinte
2011. júl. 1. 13:03
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy a koroddal baja van. De nekem sem tetszene ha a nő jelöltem bulikban alkhoolt iszogatna. Lehet félteném egy kicsit.
2011. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nem reagáltál rá kicsit érzékenyül???

Helyesen tetted, hogy elmondtad neki. És csak annyit mondott, hogy őt megölték volna, nem?

2011. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Persze de mondhatta volna azt is h nem jó h iszol.. ő pl. 17 éves koráig nem ivott soha de nem azt hogy mért nem vernek el otthon a szüleim meg minden a szüleim meg tudják és nem katolikusok hogy néha megigyak 1dl bort mert több nemigen szokott lenni. és ő amugy meg panaszkodott hogy szegííny vezet mindennnap és nem ihat mindjárt megsajnálom komolyan
2011. júl. 1. 13:23
 5/29 A kérdező kommentje:
Mert ha ő kegyetlenül berúg 20 évesen az helyes.. mikor nem vezet.. de ha én meg merek inni egy kis pohár bort akkor az szégyen.. tudod egy kapcsolatban ez a gyerek vagy te kussoljál én 20 éves vagyok nekem nagyon nagyon szarul esik.. egész éjjel csak sírtam és nem tudtam bemenni dolgozni se
2011. júl. 1. 13:26
 6/29 anonim ***** válasza:

Dolgozol?? Hol??

Ha ennyire nem jössz ki a gyerekkkel, akkor szerintem hagyd.

Én "katolikus" családban nőttem fel, kicsi koromban volt, hogy alkoholista akartam lenni. Volt, hogy nagyon kevés alkoholt már 12 évesen is ittam. Soha nem voltam részeg, nincsenek alkohol problémáim.

Alkohol nem bűn. Nem egészséges, nem kell túlzásba vinni, de a barátod hülye, ha így van, ahogy írtad. De szerintem te túl érzékenyen reagáltál rá, bár te ismered őt.

2011. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha lekezel téged, kigúnyol, akkor hagyd a francba.

Szerintem nem gondolta, hogy ezzel meg fog téged bántani, hogy jól szét kéne rúgni a valagad ezért.

Próbáld végégig gondolni a helyzet újra, hogy mi hogy volt és ő hogy gondolhatta a dolgokat. Ha esetleg nagyon szereted, beszélj vele, hogy rosszul esett, aztán meglátod, hogyan tovább.

2011. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást??? Jobban mondva mióta vagytok együtt???
2011. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Tuti nem viccből mondta ezt a miért nem vernek el dolgot??

Semmi alapja nem volt??? Mit válaszoltál neki rá??

2011. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem viccelt. Az fix.. msn en írta és semmi mosolygós jel vagy ilyenek..
2011. júl. 1. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!