Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 hónapja nem fekszik le velem akárhogy próbálkozom. Ennek vége?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, 22 éves a párom és én is.

Az elején már gondok voltak a szexuális életünkkel, mert nekem ő volt az első, neki viszont nem én, és az előző barátnője tablettát szedett, velem viszont ugye jött az óvszer, ami neki gondot okozott merevedés terén.

A lényeg, hogy már a kapcsolat ELEJÉN azt hallgattam, hogy mikor fogok tablettát szedni, meg, hogy ő izgul mikor velem szeretkezik, meg, hogy olyan mintha neki maximális teljesítményt kellene nyújtania. Aztán jött az, hogy az exe őt fel tudta izgatni de én egy merev fa vagyok az ágyban.

Utána jött, hogy egy ideig minden rendben volt, tökéletesen működött minden, majd ezelőtt 3 hónappal kezdődött, hogy nem ad csókot. Ha rámozdulok, elutasít, és közölte, hogy ezt magamnak köszönhetem. (Hozzáteszem, kijelentette, hogy VAGY fogamzásgátlót szedek vagy nem szexelünk, más védekezési módban nincs benne).

Egy szál bugyiban flangálok, semmi. Megsimogatom az intim helyén, semmi. Ha csókot adok elbújik és zavarba jön és nem viccelek, BEBÚJIK A TAKARÓ ALÁ.

Megkérdeztem, hogy mi a baja őszintén, mert ez nem az óvszer, hanem más, mire közölte, hogy hagyjam és ő imád és kíván és szeret.

De nem nyúl hozzám, orális szex sem lehet, azt sem hagyja.

AMúgy meg minden rendben lenne, programokra járunk, minden nap találkozni AKAR velem, két óránként hív, hogy merre vagyok, mit csinálok, tehát nem is az, hogy nem szerelmes.

Szex nélkül pedig ugye nincs kapcsolat. Csak így szakítani rosszabb, mint ha összeveszne az ember vagy megcsalnák, hiszen szeretem és tudom hogy ő is engem, mégsem működik.

Ráadásul minden más téren iszonyatosan egy hullámhosszon vagyunk, sokszor ugyanazt a mondatot mondjuk ki hangosan egyszerre, már az ismerőseink is megjegyezték, hogy ilyet még nem láttak, mint mi.

SZóval nem értem, hol siklott ez így ki....Ő nem érzi úgy, hogy ez baj lenne, PASI létére megvan szex nélkül, pedig az exével napi szinten volt szex.


2018. júl. 7. 13:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

VÁGD MÁR MAGAD POFÁN KOMOLYAN!


"(Hozzáteszem, kijelentette, hogy VAGY fogamzásgátlót szedek vagy nem szexelünk, más védekezési módban nincs benne)."

>Már itt dobnod kellett volna!


"BEBÚJIK A TAKARÓ ALÁ"

>Hát ez kész 😂 téboly!


"AMúgy meg minden rendben lenne, programokra járunk, minden nap találkozni AKAR velem, két óránként hív, hogy merre vagyok, mit csinálok, tehát nem is az, hogy nem szerelmes."

>Ez neked a minden rendben?! Ez egyáltalán nem egészséges, zakkant a csávó.


"PASI létére megvan szex nélkül, pedig az exével napi szinten volt szex."

>Ne aggódj, van félrevágánya.


"Ráadásul minden más téren iszonyatosan egy hullámhosszon vagyunk, sokszor ugyanazt a mondatot mondjuk ki hangosan egyszerre"

>Komolyan ezzel érvelsz mellette? 😑


>> Valahol megérdemlitek egymást azt kell hogy mondjam. :/

2018. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a gyors válaszokat! :)

Nem, nem nagy kérés a tabletta. Ugyanakkor szerintem nem úgy közöljük a párunkkal, hogy vagy ezt szeded vagy nincs szex. Annyi védekezési módszer van még, mondtam neki, hogy jöjjön el velem a nőgyógyászhoz és megbeszéljük, de nem, azt nem, én nem akarok gyógyszert szedni.

Én megértem, hogy az óvszer esetleg egyes férfiaknak kellemetlen, de van ezer meg egy megoldás.

Őszintén, az én fejemben is megfordult, hogy meleg, mert 1 hétre elment nyaralni a legjobb fiúbarátaival, illetve megint megy nyaralni szintén a legjobb fiúbarátaival megint 4 napra. Külsőre nem meleges, sőt, kifejezetten férfias, izmos, nem hord meleg ruhákat, ha értitek. :)

Az is megfordult a fejemben, hogy csal, de erre sincsenek jelek, szóval nem értem.

2018. júl. 7. 14:21
 13/25 A kérdező kommentje:

10-11, köszönöm a nyers, de őszinte válaszaitokat.

Elgondolkodtatott. Igen, tény, hogy naiv voltam/vagyok, mint írtam, első szexuális kapcsolatom, és ez igazi szerelem volt részemről, évek óta epekedtem ezért a fiúért.

Őszintén, megpróbálok résen lenni, de ezt a kérdést is már bánatom ban írtam ki, mert sajnos érzem a végét.

2018. júl. 7. 14:23
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta mi van:


"kijelentette, hogy VAGY fogamzásgátlót szedek vagy nem szexelünk, más védekezési módban nincs benne)"


Ezen mit nem értesz?


Elismerésem neki, végre egy következetes pasi, aki tartja a szavát. Ritka az ilyen.


Ennek ellenére nem tűrném el neki, közölném vele, hogy ha nem hajlandó szexelni, vagy kompromisszumot kötni, akkor meg lesz csalva, vagy mehet a fenébe.

2018. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
Kommunikálj. Értesd meg vele, hogy komoly a dolog benned és muszáj eredményre jutni.
2018. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%
Vicces, hogy a legegyszerűbb dologra senki sem gondol. Nem szereti veled a gumizást, ezért elcsábult mással, és mivel gumi nélkül nyomta, valamit összeszedett. Az én párom is ezzel bukott le, hogy csókolózni sem akart, mivel ezek a vackok nyállal és nemi váladékkal is terjednek.
2018. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12%

Teljesen igaza van. Múltkor volt itt egy kérdés ahol a csaj nem feküdt le a barátjával mert nem akart óvszert húzni.

Fura mód ott is a férfi volt az önző barom és itt is. Neki nem pálya az óvszert mert NEM ÉLVEZIa szexet azzal. Mi a fszt nem lehet ezen megérteni?

2018. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen bújik be a takaró alá. Szégyenli a dolgot, meg fél is, hogy átragasztja rád. Ugyan ez volt nálunk is. Én csak naívan csókolóztam vele, aztán kaptam egy kellemes kis májkárosodást a vírusától. Hónapokig járhattam szurikra, miközben neki csak 1 gombostűnyi fájó pötty volt a farkán, amit ecsetelgetett.
2018. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, minek alázod magad emellett a farok mellett? Tudod kit zsarolna szexszel... te meg még rimánkodsz is neki, meg pitizel. Agyam eldobom.


Amúgy kedves férfiak, a fogamzásgátlónak elég durva mellékhatásai lehetnek. Nálam nincsenek, én spec elég rég azzal védekezem, mert nekem is kényelmes (házas vagyok mondjuk, nem 1 hónapos járogatásról van szó), de van több nőismerősöm is, aki nem szedheti. Az egyik befullad tőle folyton, a másiknál olyan hormonzavart okozott, hogy fél év volt helyrerakni, a harmadiknák meg folyton fájt a feje és hányingere volt tőle, több fajtától is. Továbbá növeli a trombózis kockázatát, és még hosszan lehetne sorolni. Komolyan úgy érzitek, hogy jogos, hogy ezt zsarolással ráerőltetitek egy nőre? Persze, nem biztos, hogy lenne tőle baja, de szerintem teljesen érthető, hogy nem szeretné inkább megkockáztatni. Ja, és a fogamzásgátló sokaknál csökkenti a libidót. Akkor meg azért megy a rinya, hogy nem akar annyit szexelni...

2018. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem olvasom végig. Ott kellett volna lelépned, amikor elkezdte az exe így, az exe úgy dumát. RED FLAG! És te mégis maradtál. Nagyon szeretheted ezt a srácot. Szerintem a napnál világosabb, hogy nem vagytok egymáshoz valók.
2018. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!