Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 3 szor eszem/iszom...

Napi 3 szor eszem/iszom édésset (protein+édesítő), mert édességfuggő vagyok. Ez ugye végképp nem befolyásolja a diétámat negatív irányba, ha ezek rendes étkezések?

Figyelt kérdés

Reggeli: zabpehely+1adag tejsavo+stevia édesítőszer


Edzés után 1adag protein+stevia édesítőszer


Lefekvés előtt a zsírszegény túróba fél adag tejsavó+stevia édesítőszer


A nap folyamán még van 3 csirke-rizs étkezés,zöldségekkel +vitaminok és ásványi adagok+lenmagolaj. A makrókra figyelek. 2 g ch és 2 g fehérje/nap és kb 40-50 g zsír .


20 éves fiú vagyok,182 cm magas,72 kg . Sok a testzsírom,mert a SKINNYFAT kategóriába tartozom és éveken keresztul édességet ettem édességgel és szemét zsíros kajákat. Ez mellett aerobozok 1 órát minden nap és hetente 3x súlyzózom. Ha esetleg kihagyom az aerobot és/vagy súlyzóst,akkor kivonom azt a kcal-t a napi összkalóriabevitelemből,amit az adott edzéssel elégetnék. Aztán ha valamennyire sikerülne lepucolnom magamról a zsírt,belekezdenék egy lassu tömegnövelésbe tiszta kajával. Ügyelek arra is,hogy hetente 1kg-tól többet ne fogyjak,jatszok a szénhidráttal. Folyadékbevitelre is figyelek. Szerintetek sikerülni fog az "eléggé" zsíros melleimről és hasamról leégetni a zsírt,ha betartom az étrendet és a mozgásformákat? Helyi zsírégetés nincs,tudom.De a célom inkább az,hogy ne legyen ennyire nagyon zsíros a mellem és a hasam. Na jó így? Köszi előre a válaszokat.


2016. dec. 25. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a rengeteg édesítőt nem értem minek.A tejsavó így is elég édes.Ami esetleg javítható lenne,hogy a tejsavó és a túró tejszármazék,így allergén és inzulin szint felnyomó,ami reggel és este nem igazán előnyös egészség szempontból.Amit tehetnél,hogy az édesítő szert kihagyod,a tejsavót tojásproteinre cseréled és az esti túró helyett csinálsz egy rántottát,vagy főtt tojást.
2016. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen értelmetlen édesítővel tovább édesíteni a tejsavó fehérjét.

AZ legyen az első lépésed, hogy leszoksz az édes ízről, ez 1-2 hét alatt megvan, utána nem is fogod kivánni.

De amíg mindent ilyen édesen eszel, addig mindig kívánni fogod és ezért egész életedben küszködnöd kell majd.

Tehát most szánj rá 1-2 hetet és akkor évtizedeket nyersz. :)

2016. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az érdekel,hogy a zsírtól való megszabadulást befolyásolja-e :)
2016. dec. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!