Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti a természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti a természetes körmű lányokat szeretitek vagy a műkörömös/gélkörmöseket?

Figyelt kérdés
Nos én 16/L, anyukám tegnap feltette nekem azt a kérdést, hogy akarok-e gélkörmöt tetetni magamnak? Ez meglepett, nem vagyunk konzervatívak túlságosan, de tőle nem vártam. Szóvall milyen csajokra buktok? Lhete hajszínt és egyéb tulajdonságokat is felsorolni. (én 1,70m magas, barna hajú, barna szemű lány vagyok, mellesleg)
2010. jún. 18. 00:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

a természetes sokkal jobb^^

mellesleg szép lehetsz:D

2010. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jún. 18. 00:16
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem hordasz melltartót, és áll a melled, mint a légvédelmi ágyú... I WANT YOU!
2010. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, egyik se előny, se hátrány. ha tetszik csináltass, ha nem akkor ne.
2010. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
00:18 sajnos nem olyanok...de nem szégyenlem, ez vagyok én és kész :)
2010. jún. 18. 00:20
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt műkörmöm és az eredeti szép egészséges körmömet teljesen tönkre tette,szóval gondold át:S
2010. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nem szeretem a mű dolgokat, még a sminket se nagyon. Nem látom értelmét.
2010. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én már 1 éve folyamatosan csináltatok körmöt, és egyáltalán nem teszi tönkre a sajátot, én nagyon szeretem és ízléses is :). Hmm , és ha még hegyeset is csináltatsz , az kifejezetten tetszhet a pasiknak :):P. Vadóccá tesz.:P
2010. jún. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hegyes?? Ahh nem, az nem az én stílusom. El sem tudnám magamat képzleni :O
2010. jún. 18. 01:11
 10/21 anonim ***** válasza:
hegyeset neee! a műkörömből is sokféle van: a diszkrét egyszínű általában mindenkinek bejön, a nagyon hivalkodó, csillogó-villógó példányokkal be lehet fürödni...nekem pl nem tetszenek, de én lány vagyok. valamennyire mindkettő mesterkélt, de a zselés kevésbé
2010. jún. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!