Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom, lehet elhamarkodtam? Megérdemel még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Páromat 6 év együttélés után elhagytam. Van egy 13 hónapos gyerekünk. Sajnos néha nem úgy viselkedett, mint akinek családja van. Sokszor hazudott, amit letagadott. Legutoljára, ami miatt a bomba robbant az volt, hogy elment egy haverjázoz, fél óra és jön. Másfél óra múlva hívom, nem veszi fel. Kiderült, a barátjától már rég eljött, kocsmázni ment. Összevesztünk. Ő ilyenkor kiabál, csapkod, volt hogy meglökött, most a csuklómat szorította meg, hogy figyeljek rá ha beszél. Ilyenkor senkiházi vagyok, a diplomám nem ér semmit, hülye vagyok, ha szakítok vele nem fogok kelleni senkinek. M@r volt, hogy azt mondta takarodjunk a lakásból. Ezt mind a gyerek előtt. Kértem, fejezze be, ne dühöngjön,legalább a gyerek számítson. Azt mondta, ha szétmegyünk a gyerek se fog számítani. Ez szíven ütött. Hogy mondhat ilyet? Persze másnap jött a bocsánatkérés, ő ezeket nem komolyan gondolja. De mégis mondja. Én nem ilyen családban akarom a gyereket nevelni, hogy azt lássa, az apja így beszélhet az anyjával.Tudom,én is hibás vagyok, lehet nem kellene mindenért szólnom.. Mikor mondtam, hogy vége, azt mondta ö ző vagyok, nem gondolok a következményekre, hogy a gyerek apa nélkül fog felnőni. Valóban önzőség részemről? Azt mondja meg fog változni, de már nem ez volt az első kirohanása. Lehet most más lesz? Most a szép dolgok jutnak eszembe, hiányzik, hiányzik, hogy egy család legyünk!!
2018. júl. 10. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
én nem adnék neki még egy esélyt, max pár hónap után
2018. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Arra kérlek, olvasd át az általad leírtakat úgy, mintha valaki más írta volna ki a kérdést.

Ezután gondolkodj el azon, te milyen választ adnál egy ilyen kérdésre!?


És készülj fel, fogsz itt most kapni jó sok beszólást arra kitérően, hogy kellett neked ilyen ember...

2018. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem folyok bele mások családi perpatvaraiba. Felnőtt nő vagy, tudod mit akarsz vagy mit nem akarsz, akkor cselekedj belátásod szerint.
2018. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy nem szereted saját magad és emiatt képes lennél ezt az utolsó férget visszafogadni.. De ha a gyereked szereted legalább egy kicsit is, akkor eszedbe se jusson esélyt adni!
2018. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
NEM lesz más,NEM fog megváltozni! Ne hallgass az érzelmi zsarolásra,meg a büntudatkeltésre,ez csak manipuláció! A gyerekednek hidd el jobb lesz,ha nem 0-24-be mellette nö fel! Neki okozol a legnagyobb kárt,ha egy ilyen kapcsolatban maradsz.
2018. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Mind ketten abszolút éretlenek vagytok egy család fenntartásához, élhetőségéhez, összetartásához.Gyereket vállalni egy ilyen kapcsolatra felelőtlenség volt.
2018. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de most mint felnőtt embert kérdezlek: te normális vagy??

Bocs, de miből kaptál te diplomát?? Mert hogy se nem pszichológiából, se nem logikából, az ezer százalék.

Ahogy előttem írták: ha te egy beszű

kült tudatállapotú mazochista vagy, aki szeret erőszakban és elnyomásban élni, akkor maradj mellette... de a gyerekedet add valaki olyannak, akinél esélye lesz normálisan felnőni.

Igen, hibás vagy... de nem azért, mert szóvá teszed, hogy netán nem egy szemét züllött állat módjára kéne viselkedni, hanem pont abban vagy hibás, amiért ezt megtűröd.

Hiányzik, hogy egy család legyetek? Mármint melyik család hiányzik? Amit a fejedben felépítettél, alaposan megszépítve és kigyomlálva az idióta férjed tahóságait? Vagy az a család, ahol majd a gyerek össze lesz verve, ha nem úgy ugrik, ahogy a szadista apja parancsolja? Mesélj csak, melyik család hiányzik ezek közül? Mert az első az soha nem is létezett, vagy ha ideig-óráig működött is, legfeljebb csak másik férfi mellett fogjátok megtalálni.

Oké, tök jó dolog, hogy két lökdösődés meg kocsmázás között neked azért eszedbe jut, hogy néha, amikor nem iszik, meg nem egy erőszakos állat, akkor tök aranyos tud lenni... csak tudod, a gyerekednek nem ezek az emlékek fognak először eszébe jutni.

De basszus, most komolyan... beléd hányszor lehet rúgni, mire feleszmélnél? Az neked család, ahol az apa kijelenti, hogy a gyerek se számít neki?

Egyébként meg kérlek, indítsd egy kicst be a diplomás agytekervényeidet... szerinted az az ember, aki kellett már az életben valakinek annyira, hogy gyereket akarjon tőle, akkor szerinted tényleg soha nem lesz más, akinek kelleni fog??

2018. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenképp adj neki lehetőséget, hogy rángassa majd a gyereket is, ordítson vele, verbálisan és fizikailag bàntalmazhassa. Legalább megtudja, milyen egy apa.
2018. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményeket!
2018. júl. 10. 11:56
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem fog megváltozni, durvább lesz a helyzet.

Ha te ezt így el tudod fogadni akkor fogadd vissza, ha nem akkor ne tegyél még egy kört mert csak nehezebb lesz a helyzet.

2018. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!