Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legutóbb miért sírtal a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legutóbb miért sírtal a párod miatt, mivel bántott meg? Meg tudtatok oldani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Massal akart szexelni.

Szakitottam vele.

2018. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb? Azért sírtam, mert vége lett. Nem tudtuk megoldani sajnos.
2018. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem szeletelte fel helyettem a hagymát. Neki kontaktlencséje van, ezért nem érzi úgy, én viszont bőgök tőle,mint egy ovis. Végülis feltettem az úszószemüvegem,így megoldódott a helyzet.
2018. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Napokig nem írt (távkapcsolatban vagyunk), én meg azt hittem, hogy valami baleset történt vele, vagy hasonló, aggódtam. Közben csak maga alatt volt a suli miatt és semmihez nem volt kedve. Megoldottunk, ha azóta ilyenje van, akkor is minimum 10 percet beszélünk, hogy tudjam hogy jól van, nem történt vele semmi gáz és nem is akar elhagyni.
2018. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

5,5 éve vagyunk együtt, még egyszer sem sírtam miatta

(31/N)

2018. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Viccből azt mondta, hogy nem szeret. Tudtam, hogy viccelni akar, de hatalmas könnyek kezdtek potyogni a szememből és nagyon megijedt és irtóra megbánta. 3 éve volt.
2018. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

A családja előtt közölte, hogy megpofoz, ha nem hagyom békén.

Baromira felhúzta magát, nem miattam, a tesóján, de mivel próbáltam lenyugtatni, rajtam is csattant.

(Sosem ütne meg amúgy nőt, nem is tudtam hova tenni, pláne így, hogy mindenki hallotta, még inkább megalázó volt.)

Aznap az egész család duzzogott, de másnapra mindenki megbékélt.

2018. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es, te is jó nő vagy, nulla önbecsüléssel :D


Kérdező, összekaptunk egy kis hülyeségen, nem megbántott, de pont menstruáltam, és olyankor érzékenyebb vagyok :)


Elvonultam, sírtam, aztán megbeszéltük.

2018. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És te miért sírtál kérdező?
2018. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ex párom mostmár, és az adott ponton is de azért mert kimondta, hogy fél a jövőtől és ez által rájöttem, hogy én is és mindez egy érzékeny pillanatomban történt és nem bírtam nem sírdogálni egy csöppet :D
2018. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!