Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok milyen gondok voltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok milyen gondok voltak, mikor kezdődtek és hogyan tudtátok megoldani ezeket a problémáitokat?

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, én úgy éreztem hogy a párom megfojt a szeretetével, kezdett idegesíteni már a jelenléte is.

Ő meg úgy érezte hogy elhanyagolom, nem bókolok neki, nem töltünk együtt minőségi időt...

A kommunikáció segített. Leültünk és elmondtuk mi bajunk, mit érzünk. Én jobban odafigyeltem rá, ő meg kicsit visszavett a lendületből. :)

2018. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kb 9 hónapja kezdődött. Nem akart tapétát. Rábeszéltem.

Állatokat akart az udvarba, én virágokat. Ketté választottuk a portát egy kerítéssel. Másra nem emlékszem. A tapéta miatt kegyetlenül össze vesztünk. 😀

2018. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pàrkapcsolati problémànk konkrétan nem volt.

Gyereket én nem igazàn szeretnék, a férjem alapvetően akart, de elfogadta a helyzetet, gond nélkül megbeszéltük.

Volt màs is, anyagi jellegű gondok dögivel Pl munkanélküliség mindkét oldalról előfordult. Ilyenkor picit összébb húztuk a nadràgszíjjat, de megoldottuk. Majd elment 50- 50 ezer megtakarítàsunk, mert kölcsönadott a férjem az anyjànak, mert ő elbagózta a villanyszàmlàt 3 hónapig.... ( akkor , a màsodik eset utàn megfogadta hogy többet nem ad neki, elege lett, hisz cigire volt mindig pénze érdekes módon. azt a 100 ezrest se làtjuk màr soha:p. ) Aztàn jött egy tartozàsa amit 10 hónapig kellett nyögni, havi 40 ezer mínusz , és így a megtakarítàsunk is megszenvedte, mert így oda sem tudtuk a szokott összeget betenni havonta, csak kevesebbet. Utóbbi dolog pl àprilisban ért véget, az, hogy elvesztettük a munkànkat, pedig a hàzassàgunk első évében volt.

Fél éve halt meg az egyik kutyànk, az érzelmileg megviselt mindkettőnket. Több évig együtt neveltük. Még most is nagyon hiànyzik...:(

Màs problémànk eddig nem volt 8 év alatt.

2018. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!