Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalfa fiúk, férfiak, történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalfa fiúk, férfiak, történt már veletek, hogy rádöbbentetek, hogy mégis a párotok kell nektek?

Figyelt kérdés

Én hallottam már olyanról, hogy egy pasi meg akarta csalni a barátnőjét, aztán amikor meglátta a lányt más pasikkal, annyira féltékeny lett, hogy nem is érdekelte már az alkalmi partner, aki amúgy örömmel ugrott volna a hancúrlécre.

Veletek történt már ilyen? Mi váltotta ki? Mi az, ami észhez térített benneteket?


2018. júl. 10. 14:11
 1/1 ratgun válasza:
Volt olyan hogy kb 3honap utan felreleptem (egyejszakas kaland) es utana ez rossz, ures erzes volt. Rajottem hogy a kapcsolatom ennel sokkal ertekesebb es kar lenne erte. Sosem derult ki, utana majdnem egy evet voltunk egyutt es nem ezert lett vege. De persze az ellenkezoje is kiderulhet es akkor annyi.... vagy egy lebukasbol tok felesleges szakitas is lehet. Ezt ugy ertem hogy a felrelepes lehet hogy semmit sem jelent (pillanatnyi oszton + meghulyules) es utana mukodhet tovabb egy kapcsolat, de ha pl rendszeres az gaz!
2018. júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!