Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz családból jövő, apaképpe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz családból jövő, apaképpel nem igazán rendelkező lánynál hogyan érhetném el, hogy megszeressen?

Figyelt kérdés

Elég sűrűn találkozunk, már voltunk együtt úgy is, de érzelmileg neki nagyon nehéz elkezdeni kötődni valakihez. Ezen kívül minden stimmel. Jól érezzük magunkat együtt. Ő mondta előre, hogy nem biztos hogy azt fogja tudni nyújtani, amit én elvárok, de én belementem.


Én a magam részéről simán tudnám szeretni, de tudatosan próbálom ettől távol tartani, amíg ő sem kezd el ilyesmit érezni. Sajnos elég sokszor pofára esett a múltban és hát ott a családi háttér is...mondta is, hogy ez nem véletlen, hogy ez nála lassan alakul.


Volt egy rövidebb időszak, mikor mintha kezdett volna kiengedni, de valami történhetett a fejében, mert azt mondta, hogy úgy érzi ez túl gyors.


Nagyon tetszik nekem ez a lány, minden problémájával együtt, és szeretném ha én lehetnék az, akitől boldog lehet. Ugyanakkor bennem van a félelem, hogy mi van ha egyszer azt mondja, hogy bocs, de ezt nem akarja...én megkoppanhatok egy nagyot, mert már kezdem szeretni...


2018. júl. 10. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, sok ilyen lányba botlok én is. Na tudom nem válasz de leírom az utolsót. A lánynak 18éves kora körül halt meg az apukája. Nem az a tipikus nagyon jó nő,de mégis kiütközött rajta, hogy egyszerűen fogalma sincs arról,hogy egy pasi hogy szokott normális kapcsolatban viselkedni egy lánnyal.

Az udvarlás a közös programok számára ismeretlen és kellemetlen dolgok, rossz ha költenek rá. Gondolom nem annyira látta,hogy apu anyuval nőként bánik. Ami még gázabb, mivel nem volt meg ez, azt se tudja egy nőnek hogy kell egy pasival.

Figyelemmel kísérem a válaszokat.

2018. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!