Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a gyerekem apját szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a gyerekem apját szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején még nagyon szerettem, de igazi nagy szerelem sosem volt felé. 3 év után kiderült hogy gyereket várok, akkor változott meg minden. Nem terveztük, én nem is szerettem volna (tőle) de nem lett volna szivem abortuszra menni. Ettől kezdve teljesen elhidegültem tőle, mert egyáltalán nem foglalkozott velem, ahogy azóta sem (a gyerek már 3hónapos) Az előző párom azóta sem tudtam elfelejteni, ahogy ő sem engem. Ő volt az igazi, de a nagyi sikeresen szétválasztott minket. Mindennél jobban szeretném újrakezdeni a volt párommal, Ő is velem, de nem tud arról hogy anya lettem, és nem is merem elmondani neki még. Azt sem tudom hogyan lehetne ezt úgy közölni vele, hogy ne legyen belőle balhé, és még nyitni is tudjon felénk Mit tegyek?!? Maradjak a kisbabám miatt egy olyan kapcsolatban amiben megfulladok? Tényleg nem tudom hogyan tovább legyszives adjatok tanácsot!!

2018. júl. 12. 02:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

"Nem a gyerekem apját szeretem. Mit tegyek?"

Tudod, mit tegyél? Állj a férjed elé, és mondd el neki, hogy átvered egy jó ideje. Utána meg állj az exed elé, és ott se hazudj! Neki azt vázold fel, hogy mennél hozzá, gyerekestől!

Utána meg keress valami munkát, mert két szék között a padlóra kerülve irtó nehéz lesz fenntartanod magad, meg a nemkívánt gyereked, meg a saját háztartást, meg a bölcsit, ovit, étkezést, ruházkodást, stb....

2018. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Csak azért érzed az exed az igazinak, mert az a kapcsolat jobb volt, mint a mostani.

De ettől még nem ő "Az igazi", csak akkor jobb volt. Most nem biztos, hogy egyáltalán jó lenne.

Tisztáztad vele, hogy te mit akarsz? Vagy csak titokban találkozgattok a párod mellett? Nem gyanús, hogy neki ez megfelel, és nem erőlteti, hogy szakíts, és költözz hozzá?


A mostani pasid nem akarta a gyereket, nem veled tervez hosszú távon, csak nem mer kidobni gyerekkel az utcára, nehogy megszólják. Inkább kivárja, hogy beleunsz és elmész magadtól. Nincs benned egy csipet büszkeség se, hogy emelt fővel kilépj egy ilyen kapcsolatból?


A gyereket megtartottad, felelősséggel tartozol érte. Azt is vállaltad, hogy egyedül is felneveled.

2018. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Én csonkacsaládban nőttem fel, mert a rendes apám nem akart gyereket..


Egészégesebb lelkületű és nagyobb önbecsülésű vagyok, mint a legtöbb ember körülöttem.

Sokkal nagyobb kárt okoz, ha a gyerek egy hideg, veszekedésekkel teli házban nő fel, kényszerből. (Ilyen is volt pár évig, úgyhogy tapasztalatból írom!)

2018. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyid nevelt téged?? Vagy hogy a p...tudott szétszedni? Bár akiket egy kedves idős hölgy szét tud szedni. Visszamész hozzá,elfogadja a gyereket akkor is szétszed valaki titeket pár év után?

Sok a reális lehetőség a bukása az exxel?

Honnan tudod ő is újrakezdené veled? Tud rólad de a gyerekről nem?

Ok mostani pároddal szakîtanod kell egyértelmű.

Ezt elku....mint kedves politikusunk mondaná.

2018. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
Azt gondolom hogy csecsemő mellett ezt most hanyagold hogy kapcsolatot tartasz a volt pároddal. Ha mégis összefuttok, a gyerekedet mindig minden helyzetben vállald , büszke lehetsz hogy anya lettél és a legjobb döntést hoztad hogy vállaltad. De inkább pasizz kicsit később.
2018. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de most az jutott eszembe, hogy akkor edd is meg, amit főztél... Szóval ezt az egész katyvaszt te kavartad saját magadnak. Én azt gondolom, hogy a szívedre hallgass és próbálja aszerint cselekedni... Nem lesz egyszerű, sajnos.
2018. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hány hasonló sztorit ismerek....Hirtelen 10-nél több nem jut eszembe.
2018. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Veled ugyanaz fog történni, ha így gondolkozol, mint a férjem gyereke anyjával: Elkezded majd csalni a párodat, lebuksz, a másik megtudja, hogy gyereked van, kidob mind a kettő, te meg költözhetsz vissza anyádékhoz. Aztán 3 havonta felszedsz valakit, és mindig rájössz, hogy ő sem az igazi. Szép jövő.
2018. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!