Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Huszonnyolc eves no vagyok.A parommal 5 eve gyakorlatilag tavkapcsolatban elunk,ami azt jelenti,hogy hetente egyszer talalkozunk. Eleg bonyolult az elete,emellett van egy fia is. Alig van ideje ram,mert dolgozik is a fiaval is lenni akar,lenyegeben utolso vagyok,de annyira szerettem,hogy en ezt elfogadtam. L Sokmindent elfogadtam,hogy megmaradjon ez a kapcsolat,pedig lehetne olyan parom is,aki tobbet van velem,es egyszerubb lenne vele az eletem.Szoval,elegge kulonbozoek vagyunk,es igazabol kotnunk kell nehany komprosszimot amikor talalkozunk,hogy ne legyenek vitak.Legutobb feljott az osszekoltozes kerdese es sajnos azt ereztem,hogy vagy en koltozom messzire a munkahelyemtol,a csaladomtol,oda ahol o lakik vagy vege a kapcsolatnk.Holott o kocsival arja az Orszagot nincs helyhez kotve,nem borulna fel ugy az elete,ha o jonne kozelebb hozzam.A kisfiaval takarozik,hogy akkor alig latna,pedig ezt is meg tudnank oldani ebben biztos vagyok.Szoval volt egy kis vita.Tegnap pedig viberen kozolte,hogy idot ker,egy darabig ne talalkozzunk,nem fog felhivni sem,mert at kell gondolnia mit akar.Irtam neki,hogy beszeljuk meg elvegre ez a kettonk kapcsolata,nem az a megoldas,hogy parkolopalyara tesz,bar regebben is csinalt mar ilyet,nem vezetett sehova,csak eltavolodtunk.De hajthatatlan. Annyira varom a hetvegeket,hogy egyutt lehessunk,o meg lazan eltaszit magatol ugy,hogy kb. egy hete nem latott. Pedig nekem tobb okom lenne ezt tenni,megem teszem,mert szeretem.De azt erzem o nem,csak addig jo minden ameddig nem valtozik tolem az elete egy kicsit sem. Legszivesebben szakitanek de nem tudom megtenni,mert fontos. Ti mit tennetek a helyemben ?

2018. júl. 13. 04:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezeket neki is elmondtad? Úgy látom nagyon elbeszéltek egymás mellett. Mi is távkapcsolatban vagyunk, de mindent meg tudunk beszélni.
2018. júl. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze mindent elmondtam neki.De nem akar velem megbeszelni semmit,egyedul akar donteni.Volt mar hosszu komoly kapcsolatom ezelott, es ott mindig leultunk mgbeszelni a dolgokat,ehhez szoktam en is,de vele ezt nem lehet mert veszkedes a vege.
2018. júl. 13. 05:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennek a férfinek nem kellesz, részéről vége a történetnek, csak gyáva a szemedbe mondani.
2018. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt 5 evig egy dugopartnere akit hulyithetett.
2018. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Téged sem az eszedért szeretnek, az is 100 :D


Nem tudom, ha belátható időn belül - maximum egy! év - nincs összeköltözés tervben akkor szakítok, és keresek olyat, kivel kapcsolatot tudok kialakítani, és nem csak "összejárunk szexelni párszor".

2018. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem lehet ennyire lesarkitani.A dolgok kicsit bonyolultabbak.Kepzeld el,hogy randizgatsz valakivel,egy hullamhosszon vagytok,beleszeretsz.Onnantol mar nem olyan konnyu jozanul latni a dolgokat.Az erzelmek elvakitjak az embert.
2018. júl. 13. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Èn szakítanék. Kicsit sem vagy neki fontos. Hidd el, ennél csak jobbat talàlhatsz.

Mondjuk tény az is, hogy és sose jöttem volna össze gyerekes pasival. Mint làtod igencsak problémàs. ( pont ilyen dolgok miatt, meg egyéb személyes okok miatt sem) Vagy első vagyok egy férfi életében, vagy inkàbb nem is kezdek bele.Szàmomra pl a tàvkapcsolat se pàlya egyébként.

2018. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, elsőre én is gondolkodóba estem, de úgy voltam vele, hogy mi van ha ő az igazi, és én a fiu miatt lepasszolom. Vállaltam, hogy lesz valaki aki fontosabb.De hiába. Îgy sem vagyok jó neki. A távkapcsolat sem hittem, hogy idáig húzódik. Azt hittem hamarabb össze költözünk.
2018. júl. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!