Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam? Vagy az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam? Vagy az egész nem ért már semmit.

Figyelt kérdés
Parom es en tavkapcsolatban voltunk, így ritkan tudtunk talalkozni, es akkor is volt valami balhé. Sokszor kedvtelen volt, és sok olyan program volt szervezve ahol a szülei is ott voltak. Most végleg haza költözött, és megbeszéltük új alapokra helyezzük az egeszet. Én már amugy mindattol fuggetlenul, hogy szeretem őt besokkaltam. Az uj alapokra helyezes az volt, hogy menjek el hozzajuk, este kimegyunk a haverokkal, hetvegen meg utazzunk el a szülőkkel.. Amikor vezettem hozzá annyira besokkaltam ennek a gondolatától, hogy 80 kmre jarhattam tőle, amikor nagyon rosszul lettem. Félre álltam és csak sírtam. Sírtam mert kettesbe akartam vele lenni, és nem arra készülni, hogy másokkal legyünk. Zokogva hívtam fel, hogy elegem van, én ezt már nem bírom, hogy vele akarnék csak lenni, úgy erzem csak en szeretem őt, lehet jobb lenne ha hagynank az egeszet mert ez igy teljesen felemeszt. Mondta nyugodjak meg es jojjek tovabb, ő igykeszik.. Letettuk a telefont es olyan rosszul lettem, hogy a tolem 10 kmre levo unokatesomat felhivtam sos jojjenek ide. Pánikrohamom volt, elvittek orvoshoz, kaptam nyugtatót, es mivel ez ugy kiutott, csak ket oraval kesobb tudtam vissza hivni baratom aki akkor mar keresett.. Mondtam neki, hogy miert jott ez az egesz nagy valoszinuseggel ki rajtam.. Es itt vagyok unokatesomeknal. Mondta kesobb hivjam, de vissza aludtam. Majd fogadott az, hogy ő vett pezsgot, lemondta az estet, hogy kimenjunk, legyunk kettesben es igy vart.. Mondom neki, ha ezt tudom lehet nem is lett volna gond.. Majd eltunt, kiderult leitta magat, majd kozolte mennyire vart es ha en ennyire kikeszulok ettol akkor hagyjuk, nem illunk ossze..meg az anyjaek is vartak.. (?) es miert. em jottem... Ez egy nagyon hosszu folyamat volt tobbszor jeleztem azt kettesben akarok lenni vele.. Mit gondoltok ?

2018. júl. 13. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltad túl. Elmondtál neki mondent, amit lehet, ha ennyiből nem érti meg mi a probléma, kár minden további szóért. Itt már neki kell lépni, tenni érted, értetek. Te most hagyd őt, ne keresd. Ha rájön, hogy mit kell változtatni, keresni fog. Ha nem, ne bánd, nem ő a neked való. De ebbe így csak tönkremész, így ebben a formában kár folytatni.
2018. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
belül tudod hogy szakitanod kell, a tested már pánikrohamokat produkál de te még mindig gyáva vagy kilépni a kapcsolatból. a pasid egy gyerek, nem felnőtt, nem férfi. te meg gyáva vagy a saját sorsod irányítani, bár valójában tudod hogy azt kéne, ezért is vagy már teljesen kész idegileg. lépj ki és keress egy felnőtt embert és azzal járj.
2018. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így semmi értelme, ennél világosabban nem tudod neki elmagyarázni. Ha meg ő ennyiből sem ért, akkor megette a fene az egészet.


29n

2018. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az uj alapokra helyezes az volt, hogy menjek el hozzajuk, este kimegyunk a haverokkal, hetvegen meg utazzunk el a szülőkkel."


ha jól értem ez volt a probléma a régi alappal is, hogy kicsit sokan voltatok a PÁRkapcsolatban.

Nekem is van pánikroham - a szar tüdőm miatti fulladástól - az nem hiszti, de ha neked a pasid+családjától van, akkor nem lesz ebből semmi komoly.

Ha meg ennyire értetlen, éretlen...

2018. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
remek lehetőség a befejezésre:)
2018. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!