Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én lennék a hibás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lennék a hibás egy Gofri miatt?

Figyelt kérdés

Gondoltam kedveskedek barátnőmnek mert mindig is szerette a gofrit.


Most folyamatosan edzőterembe jár mert tökéletes alakot akar, amúgy nem lenne rá szüksége, de mindegy.

És most nem ehet édességet.

De egy Gofri nem a világ vége.

Ésssssss, én nem figyelek oda rá, nem vagyok figyelmes nem hallom amit mond, nem értem őt meg, nem törődök vele, különben tudnám, hogy ilyet nem ehet....

De ez bazira nincs így!


Mindenre figyelek, de legszívesebben a hajára kentem volna.


Tegyük hozzá, hogy elég sok időbe telt, kisütni, külön tejszín, 2 féle puding, olvasztott csoki stb.


2018. júl. 15. 23:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

Hogy is mondjam....

Kedves a gesztus. De azt gondolom hogy nem jó időben tetted meg. Van aki problémát csinál belőle. Van aki nem. A barátnőd igen. (Nem nem a te hibád, szerintem senki hibája).

De ha tudod hogy most odafigyel meg nagyob edz akkor nem a legjöbb ötlet.

2018. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 próbálokkedveslenni ***** válasza:
94%

Én a barátnőd térfelén állok inkább. A gesztus kedves, de ha nem eszik ilyeneket jelenleg, akkor nem.

Te pedig mintha ezt nem vetted volna figyelembe.


Nagy hercehurcát nem kellene ebből kerekíteni, de én megértem, hogy nem örült.

2018. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerre vagy figyelmes és figyelmetlen

Mert kedves, hogy meglepted, viszont fogyózik és ezt nem vetted figyelembe. Teljesen ignoraltad, hogy mi neki a fontos

2018. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Kedveskedhettél volna olyasmivel, amit ehet. Ha igazán figyelmes akartál volna lenni, ezt tetted volna
2018. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
17%
Engedjétek el egymást, ahol egy nyamvadt grofin igy áll bál el lehet képzelni ennél nagyobb dolgokon mekorra bál van. Nő vagyok,de sose értettem ezt a fogyozok hp vagyok stilus mire jo?
2018. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
1 éve nem evett már. Több mint 1 éve jár edzőterembe, 1 éve már minden délben és este olyan ételt készítek neki amit ehet és szeret.
2018. júl. 15. 23:28
 7/31 anonim ***** válasza:
18%
Csak hisztizett. Dobd, és keress értelmes lányt, ezzel csak az idődet vesztegeted.
2018. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 AchromaticSmarties ***** válasza:
84%
Egy darab gofrin az égvilágon semmi nem múlik. Egyébként süthetted volna egészséges alapanyagokból is cukor nélkül.
2018. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
44%
A barátnőd egy hisztis divatpcsa valószínűleg aki 45kilóról akar 42re fogyni. Én a helyedben leültem volna és jóízűen megettem volna előtte. Kapja be aki ennyire hálátlan..meg majd tudja mikor kap legközelebb akármit. Egye csak a diétás sótlan kartonlapokat. Paraszt. Én örülök neki ha a párom BÁRMIT hajlandó csinálni enni és úgy eszem mintha egy 5csillagos főfogás lenne,nehogy elvegyem a kedvét.
2018. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

Nő vagyok, s ilyenkor mindig újra elönt az öröm, hogy nem egy olyannal jöttem össze, akinek az edzés az élete, meg a kalóriaszámlálgatás és nem idegbeteg ezáltal. Nincs is annál jobb, mint a páromnak főzni és látni, ahogy örül neki és jóízűen falatozik. Össze nem állnék egy ilyen edzőtermi kirakatemberrel, ehhh... :D

Persze, ennek ellenére igyekezni kell egészségesen táplálkozni, azt teszem én is, mielőtt jönne a nagy oltó közönség, hogy zabálás folyik. Neeem, de isten ments egy ilyentől, akivel egy szelet sütemémyt nem lehet megenni.

De mivel nálatok a barátnőd le akar fogyni, s ezt te tudván tudod, nem kellett volna gofrit csinálni, hanem mondjuk egy salátát összedobhattál volna neki, vagy mittudomén :D

Egyébként egy darab gofritól semmi baja nem lett volna és így oltani téged nem kellett volna. Itt nincs hibás, kedves gesztus volt, de nem figyelmes.

2018. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!