Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő lehetnék? Úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő lehetnék? Úgy érzem nincs megoldás?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, egyetemen tanulok kb. 3-4 órára a kisvárosomtól. Tőlem kb. 25 km-re lakik a barátom egy faluban és itt lakik a nagyvárosban hozznk közel 20 percre. Mi itt lakunk észak-keleten. Kb. Egy hete jöttünk össze. Előtte volt már egy barátom, 4 évig tartott, de sajnos a volt barátom elhagyott egy másik lányért.

Szörnyen elkeseredtem, más fél évig nagyon sok fiú elutasítása után, találtam a jelenlévő páromra. Aki megtestesíti számomra a tökéletes partnert.

Leírhatatlan milyen boldog vagyok és érzem azt,hogy összeillünk és végre valaki aki komolyan gondol és esetleg örökre együtt lehetnénk. Őt tényleg nagyon komolynak találom.

Azonban szüleim el akarnak költözni, nyugatra és most úgy alakult jövőhéten mennek ház nézőbe és van egy olyan érzésem, hogy megfognak venni egy házat és elfognak menni innen. Apukám ugyanis ott dolgozik.

A páromnak én vagyok az első barátnője. És tudom, ha elmondom, hogy elmegyek véget ér a kapcsolatom véget ér a boldogságom ismét. Pedig már nagyon beleéltem magam, hogy végre boldog leszek. De nem azért várt 21 éves koráig, hogy távkapcsolata legyen szetintem és én sem akarok ilyen eletet elni. Es tudom,hogy ő sem. Nem akartam így elrontani mindent neki is. Nagyon elkenődtem és kicsit elegem van mindenből. :(

Nekem 5 év még az egyetem. Neki 3, de tudom, hogy nem akar elmenni, ő itt akar maradni.

Szerintetek ennek így lehet jövője?



2018. júl. 16. 00:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam és ő itt tanul kb. 20 percre tőlem egy hozzánk közeli egyetemen*
2018. júl. 16. 00:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen nem vagy köteles költözni szülőkkel,felnőtt vagy jogilag,kollégium,albérlet,munkahely,ennyi..
2018. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Irigyellek. Én már 2 éve nem találok barátnőt. Lassan 3...


Nek tudom mit tegyél. Nem tudsz ott maradni vele?

2018. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj koliba , aztán ha komolyra fordul a kapcsolat össze is tudtok költözni . Kiegészítő pénzt meg te is tudsz keresni diákmunkával, és akkor tudod magadnak fuzetni a kiadások x részét, ami nem rossz dolog .
2018. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo...nem kotekedesbol, de szellemileg egy kicsiket eretlen vagy, ha ilyeneken gondoloozol, hogy ezt, hogy old meg. Ezer, es meg ezer es meg egy mod is lenne ezekre. Meg ez az “orokke egyutt” hmm...Isten adja nektek!!!! Irtak...koli, alberlet, vagy koltozz ossze a fiuval, stb, stb.
2018. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit a szöveged alapján álomvilágban élhetsz.

Felnőtt ember vagy. Más ilyenkor felelős a saját életéért, családért, gyerekért, te pedig magadért sem.

Először is fel kellene kicsit ébredned. Azután átbeszélni a sráccal a dolgot, hogy az ő szándékai is kiderüljenek.

2018. júl. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kb. Egy hete jöttünk össze. " - egy hét alatt nagyjából semennyire sem tudtad megismerni a srácot, ez azért nem olyan nagy idő. Nem mondom, hogy nem ő a tökéletesen hozzád illő ember, de ennyi idő ezt még korai kijelenteni.


Másrészt ha jól értem, teljesen különböző egyetemre jártok, így gyakorlatilag hétköznap nem is találkoztok, max. hétvégén. Ez lényegében mindenképpen távkapcsolat lesz, hisz leggyakrabban hétvégente tudnátok találkozni, de gondolom neked is lesz olyan, hogy a szüleidet meglátogatnád, tehát időnként a távol töltött idő 2 hétre is nőhet.

2018. júl. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ideje lenne felnőnöd! Pasit cserélgetni van eszed, de hogy megoldd a saját magad lakhatását 20 évesen, na az már nem megy.....
2018. júl. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kollégium vagy albérlet más diákokkal. Miért költöznél a szülőkkel?
2018. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előttem is csak az nem világos, hogy miért kellene a szüleiddel költözni 20 évesen ?...

Az, hogy egy hét után örökké-ről beszélsz, megint egy másik kérdés, de ugye nem is erről akarsz véleményt hallani.

Nem költözöl. Ennyi. Nem is igazán értem a kérdést.

2018. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!