Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bizonytalan találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonytalan találkozni egy férfi egy nővel?

Figyelt kérdés
Naponta többször rám ír, de konkrét találkozóról nem beszél. Több nap elteltével hirtelen beírja, hogy mikor találkozunk, majd amikor megírom, hogy nekem a hétvége a legjobb, foglalt lesz.
2018. júl. 16. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet mert a barátnője bezavar neki
2018. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek pazarlod az idődet ilyenre? Akinek kellesz, az el fog hívni találkozni, a többiekbe pedig nem érdemes energiát fektetni.
2018. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de amúgy adj neki jelet. lehet csak szimplán azt hiszi nem érdekled, nem mer közeledni
2018. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan pocsékold tovább az idődet olyan emberre, aki magasról tesz rád.

[link]

2018. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló szituációban egy sráccal, de neki önértékelési problémái voltak, nem tartotta magát elég jónak senkihez.


Beszéljetek meg egy konkrét időpontot azzal a feltétellel, hogyha nem megy el, akkor ennyi volt.

2018. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Belle jól írta. Adj neki ultimátumot. Ha arra is nemet mond, akkor jobb is hagyni.
2018. júl. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!