Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit lájkol, akkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit lájkol, akkor az tetszik is neki? Valaki magyarázza már el ezt?

Figyelt kérdés

Én ezt nen értem már...van 1-2 tényleg olyan szánalmas mindenkire enyelgő r.banc a városban..a párom ugyanígy vélekedik róluk..mármint a szemembe.

Tényleg nem gondolnám,hogy érdeklik őt,mégis látom ,hogy lájkolta mielőtt összejöttünk a képeiket mondván osztálytársak voltak.

Én ezt akkora árulásnak érzem és annyira borzasztó rosszul érint,mert tudja mindenki ezekről milyenek. Igazi kelleti magát szerencsétlenek...annyira rosszul esik ,hgoy meglátok valami képet és ott a párom neve...említettem már neki ezt...akkora szomorúság jön rám ilyenkor...rákérdeztem ,hogy volt köztük valami vagy ennyire tetszett neki? Mire a válasz az volt ,hogy nem tetszett és most sem..én nem lájkoltam más ismerőseim képeit?

Úgy érzem hazudik nekem...és hogy ilyen szánalmas mindenkinek nyalizós r.banccal lavart...

Nagyon rosszul esik..mielőtt kapnám az oltást,nem,nem vagyok se 80 kg,se csúnyább.

Nem irigységből írok..még csal a páromra való féltékenységből sem.

Nekem esik annyira rpsszul ,hogy akit ő maga is leírt mekkora szerencsétlen ,akkor az mégis tetszett?


2018. júl. 17. 07:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ugyan már.. inkább azon aggódj, hogy ha te ennyire önbizalomhiányos, hisztis, nyafka, ok nélkül féltékenykedő kis vidéki liba vagy, akkor emiatt leszel dobva.

Igazából egyedül csakis téged foglalkoztatnak ezek a múltbeli lájkok, és téged is azért, mert saját magaddal nem vagy rendben.

Egyébként meg hogy lenne már árulás az, ami azelőtt történt, hogy összejöttetek???

2018. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Hozd rendbe az önbizalmad, régen én is ilyen voltam, szét is vertem vele pár ígéretes kapcsolatot. A saját érdeked.
2018. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De akkor ha most azt mondka nem tetszett és nem is tetszett vagy nem is kellett volna neki akkor minek lajkolgatta??

Nem ertem?? Ezt magyarazza mar el valaki,mert annyira szörnyen érzem magam


Azt érzem azért van velem ,mert azoknak nem kellett. Nem birom már annyit sírok emiatt. :(

2018. júl. 17. 08:26
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Elmagyarázom: ezek a lájkok neked többet jelentenek, mint neki. Ne csinálj már a bolhából elefántot!
2018. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Mégis mit árult el, mielőtt ôsszejôttetek?

Miért nézegeted rosszhirü csajok vb képeit?

Ha hazunak tartod a pasidat, szakits velw.

Inkább kiloban 80, mint IQ-ban

2018. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Ó te jó ég....hamarosan megszünik a problémád, nyugi.
2018. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azoknak az embereknek a halmaza, akiknek a párja lájkol lányokat akik állítólag nem jönnek be neki és azoké akiket előbb utóbb megcsalnak bizony keresztezi egymást. Többnyire. Talán nálad nem, de szerintem te is tudod a kérdésedre a választ, teljesen felesleges volt feltenni mert nem fog igazat mondani ilyen kérdésre egyikük sem. Viszont mivel előtted történt, sokat nem tudsz tenni és nem is érdemes.
2018. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez inkább általános hülyesége az embereknek, mint sem párkapcsolati probléma. Nekem pl. a barátnőim (lany vagyok én is) is rendszeresen lájkolgatnak olyanokat, akiket egyébként kibeszélnek, szidnak - mondván hogy osztálytárs, osztálytárs volt, csoporttárs, az utcában lakik, mi lesz, ha megsértődik...

Igazából nagyon ellendszenves ez a tulajdonságuk, mert én tényleg csak azt a 4-5 embert lájkolom, akivel tényleg jóban vagyok. Még őket sem, ha nem tetszik az adott kép. De kezdtem úgy érezni, hogy ők úgy vannak "beállítva", hogy alapvetően lájkolnak mindenkit, aztán néha van olyan, akit nem.

2018. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Nőként mondom, h ez totál vicc a részedről.... :D :D :D


Én is szokom "lájkolni" férfi ismerőseim képeit, akik mellesleg helyesek és nem azért "tetszikelem", mert bejön, vagy tetszik, esetleg, h volt köztünk valami, hanem mert ahogy a párod mondta: vagy osztálytársam volt, vagy anno együtt buliztunk, jóban vagyunk...


Ennyi a titok. A facebookozáshoz is fel kell nőni mint egy kapcsolathoz..

2018. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Felnőtt párkapcsolatok...
2018. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!