Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki ha nagyon szeretem hogy a testemből élek?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani viszonyt nyomaszt hogy hazudok neki a munkámat illetőleg. 27/N
2018. júl. 17. 08:19
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
91%

Mondd el, remélhetőleg kidob.


Nekem is volt, hogy kajám nem volt hó végén, mégsem feküdtem össze mindenkivel.


Van tartásom - neked nincs. Kellemetlen :(

2018. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
74%
El kell adni kéremszépen.Mi egy régi swiftet vettünk,200 rongy és hidd el ugyanoda elvisz,mint a tiéd.A ház meg,hát kicsi szerény is megtenné,ha tudnám hogy anyum örömlány,inkább költöznék az utcára.Úgyhogy inkább az lenne a megoldás,hogy lejjebb adni az igényekből.A párodnak meg joga van eldönteni,veled marad e,de ahhoz tudnia kellene erről.De ez így bukta,örömlány+hazudozás,na az egy gyilkos kombó.Apucinak meg elvileg fizetnie kellene tartásdíjat...
2018. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
84%
30 millás ház és 6 millás autó.Hát az agyam dobom el komolyan,megis érdemled a sorsod.A gyerekeket sajnálom csak.Felénk ez már ultra luxus.Egy roncs vagy anyukám,nem más.Mondd már el a párodnak,legalább észhez térsz
2018. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
79%
Milenne ha elmennel dolgozni es nem a pinadat hasznalnad penzkeresesre?
2018. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik válaszoló rávilágított valamire. Hogy hogy kaptál te hitelt minderre a 200 ezres fizudból? Ha nem csak te kaptad, hanem az egyiket a férjed, akkor azt miért te fizeted? Ha mindkettőt te (amit nem hiszek), akkor is tudtommal a férjed adóstárs. Olyan nincs hogy semmit nem fizet.

Meg persze, nem eladod a sok luxus szart és lecseréled, hanem qrvának állsz.

Kamu.

2018. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
48%

Nem ertem, miert megy neki mindenki ilyen goromban a kerdezonek. Mintha gyilkos lenne. Prosti.. es? Nektek tuti nem artott vele.


Ja es a VI keruletben 45 m t sem kapni 30 millioert. Az jelenleg Pesten egy kis lakas ara, Belvaroson kivul.


Amugy a kocsit en is eladnam. Tuti semmilyen kocsiert nem fizetnek hitelt. Ugyved vagyok, de 1,5 m erteku hasznalt kocsim van.


Szerintem valahogy szallj ki, es utana ha meg ugy erzed, a multat mondd el.


Nem tudnad a hazat eladni es venni egy nagyobb panel lakast? Az kb megoldana a visszafizetest vagy az alacsony torlesztot.


Szerintem ezt mar magad miatt is erdemes lenne, mert ez igy nem hosszutavu megoldas. Igy nem lesz jo parkapcsolatid se vele se massal. Szerintem...


De en most nem mondanam el. Nincs ertelme...

2018. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
60nm-es ház az egyik kül kerületben, eladni nem akarom, nem kapnék érte annyit mint amit ér és fizethetnék albérletet+a megmaradt hitelt.Persze hogy kaptunk hitelt tekintve a kettőnk jövedelme volt 700-800.000Ft között.
2018. júl. 18. 12:07
 48/51 anonim ***** válasza:
Koltozz le dunaujvarosba ott a hazadert kastelyt kapsz :)) meg egy rollerre is futja kocsi helyett :)))
2018. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha közös a hitel, neki is kell fizetnie! Ha a te nettó kereseted a 200 ezer,akkor te azt hogyan fizethetnéd, az a hitel nem is a te neveden van. Azon kívül mi az, hogy nem kapnál érte annyit, meghirdetted, megpróbáltad? Gondolom volt benne önerő, nem 30 millás a hitel. Egy szóval sem írsz arról, hogy miért nem a volt férjed fizeti, miért nem rajta verik le. Én már találkoztam olyan pasival aki még mindig fizette a hitelt a házra ahol az exneje maradt a gyerekkel, mert az ő nevén volt a hitel. Ha te kerestél 200 ezret, akkor a volt férjed kb 500-at, tehát nem lett volna logikus hogy a te neveden legyenek a hitelek, tekintve, hogy te meg sem kaptad volna. Meséld már el légy szíves, hogy van ez a volt férjeddel, ha azt akarod hogy tisztán lássunk.
2018. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Mint mondtam 2 munkahelyem volt, de mivel külön váltunk az egyiket felkellet adni tekintve a gyerekekhez anyámtól kapok csak segítséget. A hitel közös, csak az én szüleim kezesek tekintve a párom szülei nem épp jó móduak, értsd úgy hogy örülnek hogy esznek.
2018. júl. 18. 16:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!